יום רביעי , 1 אפריל 2020

הפסד ראשון למכבי ציון שדרות

שבוע אחרי שניצחה אותה בגביע 3:0 מכבי ציון שדרות התארחה בקרית מלאכי והציגה משחק הגנתי רע מאוד, אחרי פיגור 4:0 שחקני שדרות מיזערו את ההפסד.

שבוע בלבד אחרי המפגש בגביע שהסתיים בניצחון מוחץ לשדרות 3:0 הגיעה הנקמה של הכתומים מקרית מלאכי בליגה.

לפני שעה קלה הסתיימה ההתמודדות במסגרת המחזור הרביעי של הליגה. הפעם זה הסתיים בניצחון של מלאכי שכבר הוליכה 4:0 אבל היא נאלצה להזיע לא מעט בהגנה כדי למנוע שוויון לאחר ששדרות צימקה ל-4:3.

המשחק עצמו התנהל ברובו בשליטה של שדרות שהניעה את הכדור, מהצד השני קרית מלאכי בעיקר המתינה לטעויות כדי לעקוץ במתפרצות ולנצל הגנה חדירה מדי, כך היא עשתה בדקה ה-18 עם שער יתרון של אריאל טרבלסי. חמש דקות לאחר מכן אליעזר איילין קבע 2:0 בבעיטה חופשית ובדקה ה30 הכתומים מהממים את שדרות עם 3:0.

גם המחצית השנייה נפתחה רע מאוד מבחינתה של שדרות, טעות לא אופיינית של צח זלינגר ודב פינטו גונב את הכדור כדי לגלגל פנימה 4:0.

שחקני שדרות מכונסים לפני המחצית השנייה בה שיחקו טוב יותר. צילום: אורי גבאי

מאמן שדרות עופר טלקר ממשיך להמר על ההתקפה ושולח את כל הכלים ההתקפיים. בדקה ה75 עופר אברה נפל ברחבה והשופט מעניק כדור עונשין לשדרות ספק אם היה בכלל. רפי עמוס מצמק ל4:1 . עוד לא עוברת דקה ורפי עמוס מקבל כדור מאייל דיין ומול השוער קובע 4:2.

הלחץ של שדרות נמשך ובדקה ה78 זה כבר 4:3 אחרי פריצה של המגן השמאלי כדור רוחב נהדף על ידי בלם מלאכי פנימה.

רפי עמוס ממהר לחדש את המשחק אחרי השלישי. צילום:אורי גבאי

מלאכי חששה מאוד לאבד את היתרון ונלחצה לאחור, שחקני שדרות תקפו ותקפו ולא היו רחוקים להשיג שוויון מטורף. בסיום הפסד ראשון, לפחות ממצב של תבוסה משפילה שדרות חזרה עם הפסד מיזערי. כך אן כך, בשדרות יצטרכו לעשות בדק בית. זה המשחק השני העונה שהקבוצה סופגת רביעייה רק הפעם זה הסתיים בהפסד.

לכתבה הבאה:

רב העיר נתיבות מתגייס למאבק בקורונה ושיגר לציבור אגרת מיוחדת

בעיר נתיבות עוקבים בדאגה אחר המתרחש בקהילות חרדיות גדולות ברחבי הארץ ועושים מאמצים גדולה בהסברה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.