יום חמישי , 6 אוגוסט 2020
פסטיבל לייב שדרות המסורתי. צילום: ארכיון

הערב ומחר: פסטיבל לייב שדרות שינעל את הקיץ

פסטיבל "LIVE" שדרות שומר על המסורת ויסגור גם השנה את אירועי הקיץ בשדרות. איתי לוי ועדן חסון יקפיצו את הקהל ביומו הראשון של הפסטיבל וביום השני מיכל הקטנה ומופע אלומיני. כוכבי "המרוץ למיליון", קארין ואריאל, תושבי העיר, ינחו את האירוע המרכזי.

מגרש הכדורגל הישן בשדרות צפוי להתמלא בימים ראשון-שני הקרובים (25-26.8) באלפי אנשים, תושבי שדרות והסביבה, שיגיעו ליהנות מפסטיבל LIVE שדרות, הסוגר את אירועי הקיץ השופעים בעיר. גם על האירוע הזה, כמו שאר אירועי הקיץ, מנצח צוות המתנ"ס העירוני, בניהולה של לימור כהן, בשיתוף פעולה עם אגפי העירייה השונים.

האירוע, שהכניסה אליו חופשית, יחל ביום ראשון בשעה 20:30 בהנחיית הזוג השדרותי המככב בתכנית "המרוץ למיליון", קארין ואריאל קליינברג. צליל שקורי תארח את אמיר אבו, אמנים מקומיים ולהקות מחול יעלו לבמה ובשעה 21:00 יעלה הזמר המצליח עדן חסון להופעה. יסגור את הערב הכוכב הים-תיכוני איתי לוי.

למחרת, החל מהשעה 18:30 על אותה במה תקפיץ את הילדים מיכל הקטנה ואחריה מופע "אלומיני" – מופע קסום ואינטראקטיבי לכל המשפחה שמשלב תנועה, תיאטרון ויזואלי, הומור, צינורות ואביזרים מאלומיניום הקמים לתחיה.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר לקראת הפסטיבל: "בתחילת הקיץ הבטחתי קיץ עשיר ומגוון בפעילויות לכלל אוכלוסיות העיר. אני שמח, עם סיומם של חודשיים של חופש גדול, שלתושבי שדרות הייתה פעילות ענפה בכל יום בשבוע ועכשיו הגענו לאירוע השיא – פסטיבל "LIVE" המסורתי. צוות המתנ"ס המסור, בניהולה של לימור כהן, יחד עם יו"ר ההנהלה, יהודית אוליאל, עושים ימים ולילות להבאת האמנים הטובים ביותר כי לתושבים שלנו מגיע הטוב ביותר". מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל-מלכה: "אני נהנית מכל רגע של יצירה ועשייה למען תושבי העיר הנפלאה שלנו. תפקידו של המתנ"ס העירוני הוא לייצר אירועי ופעילויות תרבות לתושבי העיר והוא עושה זאת בהצלחה רבה ועל כך ישר כוח לכל צוות המתנ"ס. בלי התמיכה הרחבה והרבה של ראש העיר, אלון דוידי, הדברים הללו לא היו יוצאים לפועל. נמשיך לעשות ולשמח למען תושבי שדרות".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד תושב אילת שהקים בשדרות מעבדה לגידול סמים

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב אילת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.