יום שישי , 10 אפריל 2020

הנשיא רבלין נפרד ממויאל: "שליח נאמן של שדרות"

נשיא המדינה, ראובן רבלין שהיה מצוי בקשר אישי עם ראש עיריית שדרות לשעבר ספד לו. ח"כ עמיר פרץ נפרד: "היה איש של אמירת אמת".

נפרדים מאלי מויאל ז"ל: נבחרי ציבור רבים קיבלו בכאב את ההודעה על פטירתו של ראש עיריית שדרות לשעבר.

בין המספידים, נשיא המדינב ראובן רבלין שכתב: "אלי היה ידיד יקר ושליח נאמן של תושבי שדרות. אני זוכר היטב, עוד בימיי כחבר כנסת, את דבקותו הבלתי מתפשרת של אלי במשימה, את העשייה היום-יומית למען תושבי הדרום ושדרות מתוך אהבת אמת. אלי בנה את שדרות כעיר ואם בישראל תוך שהוא לא חוסך מאמצים ודואג לבטחון התושבים כמו גם ליכולתם להתפרנס בכבוד וברווחה. גם בימים קשים וגם כאשר עזב את תפקידו נותר אלי תמיד מחויב לשליחותו. העם בישראל יזכור אותו כאחד מהמיוחדים שבבניו. יהי זכרו ברוך."

    אלי מויאל בתמונה מהחודש שעבר עם ראשי העיר בעבר בוסקילה, פרץ והנוכחי דוידי

גם בן העיר, ראש המועצה לשעבר, יו"ר העבודה-גשר-מרצ עמיר פרץ, ספד למויאל,  "כואב מאוד את לכתו של חברי אלי מויאל" שהוביל את שדרות "להישגים בתחומים רבים כאשר לנגד עיניו עמדו ילדי שדרות בהם האמין, ונתן לכולם הזדמנות לחתור למצויינות". פרץ הוסיף: "אלי היה איש של אמירת האמת באופן גלוי ללא חשש, ועם הזמן הפך לאחד הדוברים הרהוטים בנושאים ביטחוניים וחברתיים. נכון, לא תמיד הסכמנו על הכל. אך ההערכה ההדדית ביננו גברה על כל מהמורה, ותמיד נתנו רוח גבית האחד לשני".

לכתבה הבאה:

גיליון חג פסח של 'דין וחשבון' 840 לקריאה והורדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.