יום רביעי , 1 אפריל 2020
שחקני מכבי ציון שדרות. לשחק ביחד עם הלב והנשמה. צילום: אורי גבאי

הנה זה מגיע: קרב העלייה לליגה א'

התרגשות גדולה אצל מוליכת ליגה ב' דרום ב' מכבי ציון שדרות לקראת המשחק אחר הצהריים נגד סגניתה מכבי עירוני אשדוד בשעה 16:30 באיצטדיון הסינטטי באשדוד.

"אחרי 40 שנה הגיע הזמן לעשות היסטוריה" כך התייחס ראש עיריית שדרות אלון דוידי למשחק העונה שיתקיים היום באשדוד. מזה שלושה עשורים שהקבוצה העירונית מדשדשת בין ליגה ב' לליגה ג', לפני עשר שנים בדיוק היתה הפעם האחרונה שהיא הגיעה למעמד הזה מרחק פסיעה מליגה א' וזה לא קרה, הפעם הרבה תלוי ברגליים של השחקנים. ניצחון והם רגל וחצי בליגה א', כל תוצאת אחרת והם עשויים לאבד את המקום הראשון בין היתר גם לשלישית קרית מלאכי שמייחלת לתוצאת תיקו כדי לתפוס את הכרטיס הישיר לליגה א'.

אוהדי שדרות יגיעו לדחוף את הקבוצה היום באשדוד. צילום: גולן סבג
 אוהדי שדרות יגיעו לדחוף את הקבוצה היום באשדוד. צילום: גולן סבג

תכונה רבה מורגשת מאז יום שישי האחרון בשדרות לאחר שהקבוצה ניצחה את שכנתה מנתיבות 2:0 והבטיחה לעצמה להגיע למשחק העונה מהמקום הראשון. אם לבחון את שלושת משחקי הקבוצה האחרונים הרי שהיכולת לא הייתה מרשימה במיוחד אבל בשורה התחתונה השחקנים של המאמן עופר טלקר עמדו במשימה. יתכן שההתרגשות הגדולה מאוויר הפסגות, ייתכן החשש לא לאבד נקודות לקראת המשחק באשדוד אבל במועדון מאמינים שהשחקנים יחזרו לעצמם במשחק הכי חשוב העונה.

יש לציין כי שדרות מתייצבת בסגל מלא למשחק הגורלי כך שהמאמן טלקר נאלץ לשבור את הראש את מי להציב בסגל. "רק ביחד נעשה את זה" אומרים בקבוצה, "זה הקו המנחה שלנו לאורך כל העונה, אנחנו לא בנויים על שחקן אחד, הוכחנו את עצמנו כקבוצה לאורך כל העונה וזה מה שהביא אותנו למצב שבו אנחנו נמצאים".

בתוך כך, הקבוצה קיימה שני אימוני ערב שהיו מוצלחים מאוד, בצהריים יפגשו השחקנים באצטדיון כדי לנסוע יחד באוטובוס הרשמי של המועדון. בשל העובדה שבצמתים לפני אשדוד יש לקראת השעה 16:00 פקקי תנועה כבדים הוחלט גם להוציא את האוטובוסים של האוהדים בשעה מוקדמת (14:30). באשר לכרטיסים נציין כי ביום ראשון כבר נחטפו 450 כרטיסים, הערכה היא כי מי שירצה עוד לרכוש כרטיס יוכל להגיע לקופות באצטדיון באשדוד כדי לרכוש כרטיסים.

 

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.