מבזקים
חלק מהסמים שנתפסו. צילום: משטרת ישראל

המשטרה פשטה על בית בשדרות ומצאה מעבדת סמים

משטרת שדרות עצרה תושב העיר בן 25, לאחר שבפשיטה לביתו מצאה שהוא הסב את חדר השינה שלו לטובת מעבדה לגידול סמים. צפו בתיעוד מתוך המעבדה

משטרת שדרות ערכה אמש פעילות ממוקדת מודיעין, שבמהלכה פשטו בלשי המשטרה על ביתו של תושב העיר כבן 25 המתגורר יחד עם בני משפחתו, לאחר שעלה החשד כי מחזיק בביתו מעבדה לגידול סמים מסוכנים. במהלך החיפוש בבית, השוטרים הבחינו שהחשוד הסב את חדר השינה שלו למעבדת גידול הסמים, ע"י הצבתו של אוהל גידול ומכשור המתאים לגידול סמים מסוכנים. כמו כן אותרו גם חומרי דישון שונים.

המעבדה שנתפסה. צילום: משטרת ישראל

בתוך אוהל הגידול, איתרו הבלשים 3 שיחים של 'מריחואנה', ובמקומות נוספים בחדרו אותרו סמים נוספים במשקל מוערך של מעל 1 ק"ג, המחולקים ומוכנים לצריכה. החשוד נעצר לחקירה בחשד לגידול, הפצה וסחר בסמים מסוכנים. בנוסף נחקרו הוריו בחשד שידעו אודות העבירה ולא דיווחו על כך למשטרה.

מפקח אלי פחימה, קצין המודיעין והבילוש בתחנת שדרות: "אנו רואים בחומרה עבירות שמקורן בתחום הסמים, במיוחד כאשר מדובר בגידול וסחר של סמים מסוכנים המוצעים לכל דורש, לעיתים קרובות ללא כל אבחנה באשר לגילו של 'הלקוח', וכך לא פעם ראינו את הסמים מתגלגלים גם לידיהם של קטינים, דבר שכמובן עלול להיות מסכן חיים. מעצרו של החשוד מהווה נדבך נוסף במאבקה של תחנת שדרות בגידול וסחר של סמים בעיר, ואנחנו מתכוונים לפעול נגדו בכל הכלים למיצוי מלוא חומרת הדין."

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.