מבזקים
תקיפה אכזרית של האישה בפניה. צילום: אילוסטרציה

המשטרה עצרה חשוד בתקיפה אכזרית של אשתו סמוך לכפר עזה

תושב שדרות חשוד כי תקף את אישתו שעברה להתגורר בקיבוץ והשאיר אותה מדממת על הכביש. מעצרו הוארך עד יום ראשון. 

שוטרי משטרת שדרות שהוזעקו ביום שני בשעות הערב סמוך לתחנת הדלק של קיבוץ כפר עזה בעקבות דיווח על תקיפה אלימה שהתרחשה שם הזדעזעו למראה האישה שהותקפה. על פניה התגלו סימני אלימות קשים וחתכים עמוקים, ככל הנראה כתוצאה מתקיפה באמצעות סכין יפנית. היא פונתה על-ידי מד"א לקבלת טיפול רפואי בבית חולים ברזילי שם היא מאושפזת עדיין במצב בינוני.

"עם קבלת הדיווח, הגיעה למקום ניידת ובה שוטרי תחנת שדרות שביצעו תחקור במקום וגבו עדויות במטרה להגיע אל התוקף" סיפרו במשטרת שדרות.

יש לציין כי כבר בשלב הראשון היה ברור לשוטרים כי התוקף הוא בעלה של האישה שתקף אותה ונמלט. "תוך זמן קצר,תוך ביצוע פעולות חקירה אופרטיביות מהירות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת התברר כי החשוד בשנות השלושים בתקיפה נמלט בנסיעה עם רכבו לכיוון כביש 40" ציינו במשטרה. "הצלחנו להגיע אל החשוד ולעצור אותו. משם הוא נלקח לתחנת המשטרה לחקירה. בתום החקירה הוא הובא להארכת מעצר בפני שופט שם הוצגו ממצאי החבלות החמורות שנגרמו לאישה. מעצרו הוארך עד יום ראשון אז צפויה המשטרה לבקש את מעצרו עד תום ההליכים.

בתוך כך, סרטון המראה את חומרת הפציעה של האישה מתוך מיטתה בבית חולים דלף לרשת הווטסאפ. מי שצפה בסרטון לא יכול היה שלא להזדעזע מתוצאות התקיפה האכזרית שיאלצו את האישה שמוכרת מאוד בשדרות בתחום היופי לעבור תקופת שיקום ארוכה ולא מעט ניתוחים כדי לאחות את החתכים. חברותיה של האישה שנחשפו לסרטון הביעו זעזוע עמוק "מדובר במקרה תקיפה מחריד ומזעזע, איך בן אנוש מסוגל לעשות כזה דבר לאישה שהיא האימא של הילדים שלו, פשוט בלתי נתפס" הגיבה בזעם אחת החברות.

 

 

About אורי גבאי

לכתבה הבאה:

ניסיון חיסול בשדרות? 2 צעירים נורו ברכבם בפארק מרכזי

קולות הירי הורגשו היטב בשדרות שמורגלת למציאות ביטחונית. הרקע לאירוע פלילי. פצוע אחד קשה, השני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.