יום שלישי , 26 מאי 2020
הנחת אבן פינה בהולנדיה. צילום: ירון וינברג

הולנדיה תקים מפעל חדש בשדרות עם מלון בוטיק

המפעל הגדול והמתקדם ביותר בישראל לייצור מיטות מתכווננות ומזרנים יוקם באזור התעשייה של שדרות. בקומה השנייה של המפעל יוקם מלון בוטיק ובו 8 חדרים. ראש העיר, אלון דוידי, ומנכ"ל המפעל, אבי ברססט, הניחו ערב החג את אבן הפינה למפעל שישתרע על 5,000 מ' ויצטרף למפעל הקיים המשתרע על שטח של 12,000 מ'. המפעל מוקם בהשקעה של 30 מיליון ₪ ויספק עבודה ל-40 עובדים חדשים שיתווספו ל-100 הקיימים.

חברת "הולנדיה" המתמחה בהנדסת שינה מתרחבת ומקימה מפעל חדש על שטח של 5,000 מ"ר באזור התעשייה של שדרות ובצמוד למפעל החברה הקיים כבר במקום ומשתרע על שטח של 12,000 מ"ר.

בהקמת המפעל החדש יושקעו כ-30 מיליון ש"ח. מדובר במפעל ייצור המיטות הגדול והמתקדם ביותר בישראל שיתמקד בייצור מערכות שינה מתכווננות, מזרנים ואביזרים נלווים ויבוסס כולו על רובוטיקה ואוטומציה. כל פעילות המפעל תתקיים על קו הרכבה אוטומטי הכולל רובוטים להרכבה והתקנת מנועים, ריפוד המיטה ואריזתה בהתאמה לסטנדרטים אירופאים מחמירים. כמו כן, תוקם במפעל מערכת הדבקה אקולוגית אוטומטית העושה שימוש בדבק על בסיס מים ללא סולבנטים ורעלים.

המפעל מוקם לרגל התרחבות החברה בשווקים הבינלאומיים בארה"ב, במזרח אירופה ומערבה ועל מנת לאפשר את הכפלת ייצור מערכות השינה מ-2,500 ל-4,500 בחודש ולעמוד בהתחייבויות הייצוא של החברה.

המפעל החדש יספק תעסוקה ל-40 עובדים נוספים שיתווספו ל-100 הקיימים מתחומים שונים ובהם: מהנדסים, אוטומציה,CNC, רתכים, מסגרים ועוד. בנוסף, מתכננת "הולנדיה" להקים בקומה השנייה של המפעל החדש מלון בוטיק ובו 8 חדרי אירוח, כשכל חדר מעוצב באווירה שונה ומוקדש למיטה ספציפית מבית "הולנדיה".

הנחת אבן הפינה נעשתה ערב ראש השנה במאמץ משותף של מייסד "הולנדיה", יצחק ברססט, לצד אלון דוידי, ראש העיר שדרות, ח"כ מרק איפראימוב, עד לאחרונה סגן ראש העיר ואבי ברססט, מנכ"ל החברה ודור שני למייסדי, כאשר בטקס נכח גם מחזיק תיק התעשייה, הרצל שאובי.

סיור במפעל הולנדיה עם שר הכלכלה אלי כהן ומנכ"ל הולנדיה אבי ברססט. צילום: אורי גבאי

ראש העיר, אלון דוידי: "מרגש מאוד ומשמח היה להניח ערב החג אבן פינה למפעל חדש של הולנדיה, שמצטרף למפעל הקיים. מעבר לעובדה שהמפעל מתרחב, יתווספו עוד עשרות עובדים למפעל, רבים מהם משדרות ובנוסף החליטו הבעלים על הקמת מלון בוטיק, שזהו מלון ראשון בשדרות, ויש לכך בהחלט ביקוש. אני מברך את משפחת ברססט על החלטתם להשקיע בשדרות ומבטיח להמשיך לשתף פעולה".

לדברי אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה:" אנו מתרגשים מאוד לקראת תחילת הקמת המפעל ומצפים לסיים אותו תוך פחות משנה. המפעל החדש לא רק יאפשר לנו לקיים את ההתחייבויות שלנו בשווקים הבינ"ל אלא גם יאפשר לנו לפתוח מקומות עבדה נוספים עבור התושבים באזור, לחזק את התעשייה במקום שהמציאות הביטחונית לא פשוטה בו ולא פחות חשוב, לקדם את תרבות השינה וההכרה בחשיבותה כחיונית כחלק מקיום אורח חיים בריא".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

תגובה אחת

  1. חנה יקרה, יישר כח על שירות אדיב ומקצועי. על הסבלנות והרצון למצוא את המוצרים האופטימלים עבורנו.
    לך אריק, תודה על הקדשת הזמן וההמלצות.
    כלקחות חוזרים אנו ממליצים בחום על מוצרי השינה של הולנדיה. מחכים בקוצר רוח למיטה המפנקת שהזמנו.
    משפחת לוין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.