מרכז אדמה בשדרות. צילום: רותם מורדיש

דרום אדום במרכז המחול 'שדרות אדמה'

פסטיבל דרום אדום המסורתי מגיע גם למרכז המחול בשדרות ויקיים שורה של סדנאות ומופעים עם די.גיי.

סדנאות קונטקט ואקרו באלאנס, מופע "עזה כמוות אהבה", ריקוד חופשי עם די.ג'יי ועוד הפתעות יחכו במהלך פסטיבל דרום אדום למבקרים במרכז התנועה "שדרות אדמה".

כידוע, מיזם "שדרות אדמה", בניהולם של ליאת דרור וניר בן גל, הוקם בשנת 1992 במצפה רמון וב-2016 עבר ליצור ולפעול בשדרות. המרכז כולל בין היתר להקת מחול, בית ספר ללימודי כוריאוגרפיה ותנועה, חוגים, שיעורים, הופעות ועוד, ומקיים לאורך השנה סדנאות, אירועים ופסטיבלים במטרה לקדם את תרבות המחול בשילוב אמנויות שונות.

כאמור, הפעילויות תערכנה במשך סופה"ש השני והשלישי של הפסטיבל, ביום שישי, 7 בפברואר וביום שישי, 14 בפברואר. בשעה 12:00 תתקיים סדנת קונטקט / אקרו בלאנס אשר מתאימה לכל גיל, מתבצעת על משטח מיזרנים רך וכוללת מגע עדין ומכבד ועבודה עם פרטנר. בשעה 14:00 יחל המופע "עזה כמוות אהבה" – מופע מרתק עם סוף מפתיע אשר יציג אינטרפרטציה חדשה לעבודות קודמות של ליאת דרור וניר בן גל, וב-15:00 יחתום את הפעילות ריקוד חופשי עם DJ ירין פלוטניק, אשר יכלול תנועה, שחרור, ריקוד חופשי וגלגולים עם מוזיקה.

מחיר כניסה במכירה מוקדמת יעמוד על70 שקלים למבוגרים ונוער (מגיל 13), ועל 35 שקלים לילדים (מגיל 3 עד 13). מחיר הכרטיסים בקניה במקום יעמוד על 90 שקלים למבוגרים ולנוער, ועל 45 שקלים לילדים (20% ינתנו לתושבי עוטף עזה). בשני המקרים ינתנו 20% הנחה לתושבי עוטף עזה עם קוד קופון otef20off.

"אנחנו נרגשים לקחת חלק בפסטיבל חשוב כמו דרום אדום", מסר מנכ"ל שדרות אדמה, ניר בן גל. "אני רוצה להודות לראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ולקרן לפיתוח שדרות על החיבוק שהם מעניקים לנו, ובטוח שהפעילויות שלנו יפתחו בפני המבקרים בעיר צוהר לעולם המחול בכלל ולשדרות בפרט. נמשיך לקדם פרויקטים לטובת הקהילה לאורך כל השנה ואני מזמין את האורחים להיות שותפים".

לכתבה הבאה:

הקרב על הקרדיט: האם העסקים ייהנו מההנחה בארנונה?

ראש העיר דוידי העלה השבוע פוסט בפייסבוק המבשר על סיוע בארנונה לעסקים עקב המצב אך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.