יום שני , 25 מאי 2020
דניאל לוי בסינגל בכורה. צילום:פזית גואטה

"דניאל" מפציצה בסינגל בכורה

אחרי הרבה שנים שלתעשיית הפופ בישראל לא היה יותר מדי מה להציע, בשנה האחרונה צצו כמה זמרות שהוכיחו שעם לוק צעיר ונכון, קליפ מושקע ומוסיקה מקפיצה אפשר להצליח. הכירו את דניאל לוי. 

דניאל לוי המתגוררת בחיפה, למדה בבית הספר הריאלי העברי וסיימה את שירותה בצה"ל. דניאל החלה את דרכה בעולם הבמה כבר בגיל שמונה (שנת 2003) כילדת פסטיגל.

בגיל תשע (שנת 2004) השתתפה שנית בפסטיגל והפעם נבחרה להנחות אותויחד עם טוביה צפיר. כבר בגיל זה התגלתה ע״י הסוכן רוברטו שהפך אותה לילדת הפלא הצעירה  בתעשייה. כשהיא רק בת עשר, הוציאה דניאל קליפים שונים ליוטיוב, השתתפה בקלטות  ילדים אגם הברבורים וסבא טוביה והתארחה בתוכניות אירוח של מיכל זוארץ, גידי גוב וג׳ודי ניר מוזס.

במקביל, נבחרה דניאל כפרזנטורית של קמפיין חברת האופנה לילדים ״קדס  קידס״. קמפיין זה נמשך שלוש עונות ושכרה עמד על 45 אלף דולר, עובדה שגרמה לרעש גדול בקרב אתרי הרחילות השונים ותוכניות הערב בטלוויזיה בשל גילה הצעיר.

כיום, דניאל לומדת באופן רציף שיעורי פיתוח קול אצל המנחה המוזיקלי תמיר חיטמן, שיעורי ריקוד אצל הכוריאוגרף טל הנדלסמן ולימודי משחק-טכניקה מול מצלמה אצל ניב רזואולי שטרנברג.

עם רזומה מקצועי מדהים מאחוריה, כשהיא כיום בת 20, משחררת דניאל את סינגל וקליפ הבכורה ״להתפוצץ״. לאחר תקופה של איסוף חומרים יוצאת דניאללדרך עצמאית בשיתוף עםהאנשים הבולטים בתעשיית המוזיקה ביניהם-המנהל האומנותי שלה- טל הנדלסמן, המנהל המוזיקלי שלה-תמיר חיטמן ומנהל יחסי הציבור- עופר מנחם, כשהיא מיוצגת בסוכנות ADD.

עכשיו כשהיא בשלה, רב גונית ובוגרת, היא מוכנה לצאת לדרך כזמרת פופ  מהפכנית.  דניאל משגרת סינגל בכורה שנקרא ״להתפוצץ״ שהופק ע״י המפיק המוזיקלי  עומרי סגל , מילים- נתנאל ״בומרנג״ רודניצקי ודניאל לוי, לחן-נתנאל ״בומרנג״ רודניצקי.

הקליפ ״להתפוצץ״ הינו אחד הקליפים המושקעים ביותר שנעשו בארץ בעל אלמנטים בין לאומיים ופופיים עכשוויים לצד הוויזואליות של דניאל. פופ במיטבו.

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.