יום רביעי , 1 אפריל 2020

דוידי לנתניהו: "אם לא תגיב, תוכיח בחוסר תגובתך שאתה נותן חסינות לחמאס ולג'יהאד"

ראש עיריית שדרות אלון דוידי הגיב בחריפות על הירי הערב לעבר העיר ודרש תשובות מראש הממשלה. גם ראשי שער הנגב ושדות נגב הוציאו הודעה תקיפה.

ה"רגיעה" שהוכרזה רק לפני כשבוע וחצי אחרי עוד סבב הסלמה של 48 שעות הופרה הערב שוב עם ירי של רקטות לעבר שדרות ושער הנגב שיורטו על-ידי כיפת ברזל. גם הפעם השמיע ראש עיריית שדרות אלון דוידי ביקורת נוקבת לעבר ראש הממשלה נתניהו עם דרישה להגיב בחריפות. "ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, לפני שבועיים הנחית לחסל פצצה מתקתקת בעזה.  הערב נורו שתי רקטות לכיוון שדרות. אם לא תורה על מענה חזק ותקיף שיחסל את החוליה ששיגרה את הטילים לכיווננו, תוכיח בחוסר תגובתך שאתה נותן חסינות לחמאס ולג'יהאד. מה אתה מתכוון לעשות הלילה על מנת שילדינו יישנו בשלווה והטרוריסטים שיורים עליהם יחוסלו? הרתעה משיבים ביוזמה, בנחישות, בחיסול ופגיעה בטרור".

 תקיפת צהל ברצועת עזה. דוידי דורש תגובה חריפה. צילום ארכיון: מתוך אתר ynet

גם ראש מועצת שדות נגב תמיר עידאן הוציא תגובה תקיפה: " לא ייתכן שעשרות אלפי תושבי העוטף הם בני ערובה של ארגוני הטרור. הטיפטופים חזרו – ונדמה שאין לאף אחד אומץ לעמוד מול ארגון הטרור חמאס ולהבהיר פעם אחת ולתמיד: חיי תושבי העוטף אינם הפקר. חמאס צריך לשלם מחיר משמעותי ולהבין שכל ירי לעברינו יגרום לרעידת אדמה ומחיר כבד עבורו ועבור מנהיגיו. אני קורא מכאן לראש הממשלה ושר הביטחון להורות לצה"ל להגיב בעוצמה על הירי הערב בכדי להבהיר היטב שחיי התושבים בעוטף אינם הפקר ".

ואילו ראש מועצת שער הנגב אופיר ליבשטיין הוסיף: לצערי אנחנו ממשיכים במציאות המוכרת ומעייפת בה תושבי שער הנגב נמצאים במלחמה ועולם כמנהגו נוהג. אם לא הפנמנו בסבב ההסלמה האחרון, הערב קיבלנו תזכורת נוספת שבעוטף עזה אין שגרה ואין שקט. אני חוזר ואומר-מלחמת ההתשה שאנו נמצאים בה בשנתיים האחרונות חייבת להגמר. מדינת ישראל חייבת לחתור לפתרון במיידי – או הכרעה או הסדרה. לתושבי שער הנגב מגיע ביטחון ותחושת ביטחון.

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.