יום שלישי , 26 מאי 2020

ג'ולייטה לאירוויזיון !

כולנו נצפה הערב בטלויזיה בערוץ 2 בגמר התוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" ונצביע למתמודדת שלנו מהעיר שדרות – ג'ולייטה !

העיר שדרות מזה שנים רבות זוכה לכינוי "עיר מוזיקה" בשנים האחרונות מאז התדרדר המצב הביטחוני בעיר ב – 17 שנים האחרונות צלילי המוזיקה הוחלפו בצלילים צורמים של "צבע אדום" ונפילות קסאמים. לא מעט כישרונות מוזיקליים מהשורה הראשונה יצאו מכאן והותירו חותם של כבוד עבור העיר המיוחדת. בניהם ניתן למצוא את להקת "כנסיית השכל", "טאנארא" של מיכה ביטון, חיים אוליאל ולהקת "שפתיים", איציק אברג'ל ולהקת "סולטנה". עם השנים כאמור המצב הביטחוני התדרדר כלי המוזיקה התחלפו בכלי לחימה אך למרות כל זאת שדרות המשיכה לייצר מופעי תרבות רבים וכישרונות רבים נוספים שניסו לפרוץ החוצה אל תוך הברנז'ה התל אביבית. לפני 6 הייתה זו חגית יאסו שמרגע כניסתה לתכנית "כוכב נולד 9" היה ברור לכולם שהיא תהווה פקטור רציני לאורך כל התכנית ואכן, חגית יאסו גרפה את כל המחמאות והביאה כבוד גדול לעיר המופגזת כאשר זכתה בתכנית.

הערב (יום ב') מי שתנסה לשחזר את ההצלחה תהייה תושבת שדרות לשעבר, הזמרת ג'ולייטה. (30) נולדה בעיר דרבנט, שבדאגסטן, ברית המועצות בגיל 6 היא עלתה לארץ יחד עם משפחתה. לאורך כל הדרך ג'ולייטה אהבה מאוד לשיר. בשנת 2003 היא הוציאה את הדיסק הראשון שלה "אני לא ברבי" הסינגל הבולט ואחד המושמעים באותה תקופה בתחנות הרדיו היה "הבחורים הכי טובים" שגרף אלפי השמעות ברדיו וביוטיוב.

כאמור, הערב (יום ב') מיד אחרי החדשות (21:00)  תעלה ג'ולייטה להתחרות בתכנית הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון" תושבי שדרות כמובן מתגייסים לטובת העניין להצביע ולהביאה לניצחון.
הנאמבר הראשון שתבצע ג'ולייטה יהיה Helena Paparizou – My Number One . במידה ותצליח לעבור לשלב הבא תבצע ג'ולייטה את השיר עדן בן זקן – שיכורים מאהבה.

להצבעה לחצו כאן !

 

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.