מוצ"ש | 17.4.21 | 20:01 | בתמונה: הדמיית הבאולינג במשחקייה

בקרוב: הבאולינג מגיע לשדרות

במסגרת השדרוגים שעוברת המשחקייה הממוגנת בשדרות שנסגרה לפעילות בשנה האחרונה יתווספו מתקנים חדשים שישדרגו משמעותית את המתחם.

בשורה משמחת לתושבי שדרות, חובבי משחק הבאולינג: בקרוב, כחלק מעבודות השדרוג של המשחקייה הממוגנת יוקם במקום משחק הכדור המפורסם והפופולארי. יש לציין כי הרעיון לכך עלה כבר לפני שלוש שנים על ידי שמואל אוחיון ז"ל שדחף לכך. כעת נותר לקוות שזה יקרה באמת בקרוב ולא נצטרך להמתין עוד מספר שנים.

בתוך כך, המשחקייה הממוגנת עוברת 'מתיחת פנים', בעבודות חידוש ושדרוג המתחם לרווחת ילדי שדרות שייהנו ממקום חדיש ומזמין. הפרויקט מתבצע הודות לתרומה שגייס ראש העיר, אלון דוידי מארגוןJNF ארה"ב וכן מתקציב המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל.

המשחקייה, שמשתרעת על שטח של 2,000 מ"ר באזור התעשייה, ומשמשת כמרכז רב תכליתי לשעות בילוי ופנאי לכל המשפחה, מלווה על-ידי צוות מדריכים מקצועי, הנותן מענה לרצונות ולצרכי הילדים וכל זאת בסביבה רגועה ותומכת. במקום מגוון פינות משחק, מתקנים מתנפחים, בריכות כדורים, מגרש קט-רגל, משחקי מחשב פלייסטיישן, חדר מחשבים, כדור סל, מכוניות משחק לגיל הרך, פינות יצירה, אולם מיוחד לימי הולדת, קיר טיפוס, דיסקוטק ופינות ישיבה להורים.

 הפעלטון החדש שכבר הוצב במשחקייה כחלק ממתיחת הפנים הגדולה של המקום. צילום: עיריית שדרות

עבודות השיפוץ נמצאות בעיצומן ומבוצעות בסטנדרטים גבוהים בדגש על הפרטים הקטנים ובעיצוב מושלם, הכולל החלפה וחידוש התאורה הקיימת, הצטיידות ואבזור חדרי הוידאו. בסיומן של העבודות יוכנסו מתקנים חדשים, כמו "פעלטון" שכבר נמצא במקומו, יוחלפו הטרמפולינות. גולת הכותרת היא מתחם באולינג חדש, עם 4 מסלולים מתקדמים, איכותיים ומקצועיים שיתנו מענה לחוויה מושלמת.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, עקב השבוע מקרוב אחר העבודות ואמר: "במסגרת גדילתה והתפתחותה של שדרות, מדיניותי כל העת היא לפתח את העיר ובמקביל להקמתן ובנייתן של השכונות החדשות, יש לטפח ולשדרג את הקיים. גם בשיקום השכונות הוותיקות וגם בשדרוג וחידוש מבני ציבור. אני מודה ל-JNF ארה"ב על תרומתם החשובה. נמשיך להשקיע באיכות החיים ובעשייה בכל התחומים למען התושבים היקרים שלנו".

About אורי גבאי

Check Also

רקטה התפוצצה בלב שכונת מגורים בשדרות, תושב העיר שנפצע מטיל נ"ט שוחרר לביתו

אחד מבתי המגורים ניזוק מרסיסי הרקטה שהתפוצצה על מדרכה. תושבת העיר סובלת מחרדה. ההסלמה הביטחונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.