יום ב' | 26.4.21 | 23:24

בצל המתיחות: טרור הבלונים מעזה חוזר

תיעוד של הדקות האחרונות שמגיע מרצועת חושף כי הפלסטינים מפריחים בשעות זו עשרות בלוני תבערה. ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיע הערב לביקור תמיכה בתושבים.

אחרי שלושה ימים מתוחים מאוד בשדרות וישובי העוטף בשעה האחרונה אנחנו מדווחים כי העזתים שמקיימים הפגנת מחאה בסמוך לגדר הגבול הפריחו עשרות בלוני תבערה.

מוקדם יותר היום פורסם בעמוד הרישמי של בני זוארי (יחידת בלוני הנפץ והתבערה של חמאס) כי בשעות הקרובות הם מתכננים לחזור לפעילות. כעת, נדמה כי הם מממשים את איומיהם.

 תיעוד מגבול הרצועה. טרור הבלונים חוזר?

חידוש טרור הבלונים נוסף על ירי הרקטות מעיד רק על רצון להמשיך לחמם את הגיזרה וההערכה היא שהסלמה חריפה היא עניין של זמן שכן צה"ל עד כה נוצר את האש מה שמעורר זעם גדול בקרב התושבים בעוטף שלא מוכנים להיתפס שוב עם רקטה באמצע הלילה.

עד כדי כך, האבסורד הגדול שתושבים תוהים האם להעביר עוד לילה בממ"ד כדי שלא יצטרכו למצוא עצמם שוב אוספים את הילדים ותוך 15 שניות מגיעים לממ"ד.

 פוסט של תושבת שדרות הערב. לאיזה אבסורד הגענו?

בתוך כך, ח"כ בצאלאל סמוטריץ סיים את עיסוקיו בוועדה המסדרת והגיע לפני שעה קלה לפגוש תושבים ובתוכם את אחד ממנהיגי מחאת האוהלים בכניסה לעיר אליישיב מזרחי שמקפיד גם לאורך תקופת הרגיעה לשמר את המחאה של התושבים.

 ח"כ סמוטריץ לפני שעה קלה בביקור בשדרות.

About אורי גבאי

Check Also

רקטה התפוצצה בלב שכונת מגורים בשדרות, תושב העיר שנפצע מטיל נ"ט שוחרר לביתו

אחד מבתי המגורים ניזוק מרסיסי הרקטה שהתפוצצה על מדרכה. תושבת העיר סובלת מחרדה. ההסלמה הביטחונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.