מבזקים
יום ג' | 12.01.21 | 12:37

בעקבות העלייה בתחלואה בשדרות: עובדי העירייה יצאו למבצע הסברה

בעיריית שדרות לא נותרו אדישים נוכח העלייה בתחלואה ויצאו מהבוקר (יום ג') לשטח להגביר את המודעות.

 מצב התחלואה בשדרות מהבוקר

יוזמה מבורכת הבוקר של עובדי עיריית שדרות: בעקבות העלייה בתחלואה בעיר, החליטו העובדים להירתם למבצע הסברה כדי לנסות אולי לעורר יותר מודעות בקרב התושבים. על פניו, כמו בכל הארץ, גם בשדרות מי שיסתובב יפגוש תושבים רבים שיוצאים לקניות במקומות שפתוחים או כאלה שמגיעים למרחבים הפתוחים לנשום קצת אוויר.

כמובן, קשה לומר שמוקדי התחלואה נמצאים במרחב הציבורי, שכן לכולם ברור שהמשך מפגשים חברתיים כאלו ואחרים עם התקהלות גדולה בוודאי לא מסייעים במאבק בתחלואה.

כאמור, הבוקר, לאחר שעלה הרעיון, כינס ראש העיר אלון דוידי את העובדים ברחבת המתנ"ס והכריז על יציאה למבצע הסברה. העובדים שהתחלקו לשלוש קבוצות, נעתרו בשמחה ויצאו לשטח.  "אנו נמצאים מספר ימים בתוך הסגר המהודק עליו החליטה הממשלה ולמרות זאת מצב התחלואה בעירנו לא טוב וכמות החולים עולה מיום ליום" אמר בין היתר אלון דוידי.

 ראש עיריית שדרות אלון דוידי מוציא הבוקר את המבצע לדרך.
 עובד העירייה גבי זרביב מסייע להסברה הבוקר

דוידי הוסיף: "אם שדרות תהיה אדומה בסיומו של הסגר, המשמעות היא שתלמידי הכיתות הגבוהות לא ילמדו, עסקים לא ייפתחו ויהיו השלכות נוספות. הנחיתי את כלל המנהלים בעירייה ושלוחותיה לרתום עובדים שיסתובבו במשמרות במהלך היום במקומות מרכזיים בעיר כדי לחדד את ההנחיות לתושבים ולהציע סיוע תחת הכותרת 'על סגר הדוק שומרים ואת הקורונה מנצחים'. ביחד עם התושבים הנפלאים שלנו נעבור גם את זה".

 הסברה בפארק המוסיקה שנסגר למבקרים.
 חברת מועצת העיר עו"ד אלונה רבינוביץ במסע הסברה בסניף שוקה בעיר במול 7

About אורי גבאי

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.