יום חמישי , 6 אוגוסט 2020

בעקבות המציאות: דוידי קורא לממשלת אחדות

בראיון לתוכנית הבוקר של חדשות 12 ראש עיריית שדרות אלון דוידי המשיך בתקיפות נגד ראש הממשלה ונגד יו"ר כחול לבן בני גנץ. 

אחרי עוד ערב מתסכל שבו הצליחו ארגוני הטרור ברצועת עזה לשגר רקטות ולשבש אירוע המוני גדול של שבת ארגון של תנועת בני עקיבא, התראיין הבוקר ראש עיריית שדרות אלון דוידי לחדשות הבוקר של ערוץ 12 והמשיך להתבטא בחריפות על מדיניות ההכלה והעובדה שהפסקת האש לא מתקיימת כלל בשדרות וישובי העוטף.

"אין לי זעם על הפוליטיקאים" השיב דוידי לנסלי ברדה, "יש לי סלידה גדולה מאוד מהפוליטיקאים. אם נתניהו יצא קצת מהטוויטר שלו או יצא מהמצלמה שמצלמת אותו את כל הסרטונים, הייתי מציע שירד דרומה וידבר עם האנשים, גם אם אין לך פתרונות הכי טובים אתה צריך לדבר עם האנשים. אני חושב שזאת בושה וחרפה. יש לי סלידה ואכזבה גם מבני גנץ, אני אשכרה לא מבין את הבנאדם הזה, אתמול הוא מוציא הודעה בטוויטר ואומר כשאני אהיה ראש הממשלה אנחנו נטפל בתושבי הדרום. אני לא מבין אותך בני, יש לך הזדמנות להיות ממשלה ולהיות חלק מההנהגה של מדינת ישראל אז מה אתה רוצה למשוך את זה עוד חצי שנה".

עוד ציין דוידי: "אתם חייבים לבוא אלינו לראשי המועצות בדרום. אני ליכודניק, אחרים שמאל ומרכז, אנחנו חיים ביחד ומנסים להסכים ביחד, אני חושב  שהמנהיגות של מדינת ישראל  צריכה להתעורר הבוקר. אנחנו מוכנים לפגוש אותך נתניהו, אנחנו מוכנים לפגוש אותך גנץ,  לשבת אתכם ביחד ללמד אתכם מה היא אחדות ללמד אתכם מה זה לטפס מעל האגו האישי שלכם".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד תושב אילת שהקים בשדרות מעבדה לגידול סמים

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב אילת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.