יום רביעי , 27 מאי 2020
תלמידי בית ספר תורני מדעים מפריחים הבוקר בלונים. צילום אורי גבאי

בלונים של תקווה

שנת הלימודים נפתחה בשדרות כסדרה ובהתרגשות גדולה. רגע סמלי נרשם בסיום טקס לכיתה א' שבו הפריחו התלמידים בלונים לשמיים וביקשו רק בקשה אחת: לחיות בשקט.

בשעה טובה ומוצלחת: 6,083 תלמידים פתחו הבוקר את שנת הלימודים בשדרות. פתיחת השנה לוותה בחששות לאור האירועים הביטחוניים של השבוע החולף ולכן בעיריית שדרות נערכו מבעוד מועד, בכל בתי הספר הוצבו שוטרים שהוסיפו לתחושת הביטחון ועל פניו הכל התנהל כשורה בבוקר הזה.

בכל בתי הספר התקיימו על-פי המסורת טקס מרשים לתלמידי כיתה א'. טקס מרגש במיוחד בנוכחותם של ראש העיר אלון דוידי וסגנו אלעד קלימי התקיים בבית ספר תורני מדעי. מנהלת בי"ס הוותיקה דינה חורי בירכה את התלמידים בברכת הצלחה בדרך החדשה.

 מנהלת תורני מדעי דינה חורי עם תלמידיה הבוקר. צילום: גולן סבג
ראש עיריית שדרות אלון דוידי בטקס בבית ספר תורני מדעי. צילום: אורי גבאי

ראש העיר אלון דוידי עלה לברך את התלמידים וסיפר על המשך התוכניות לשיפור מערכת החינוך העירונית. "עיריית שדרות מעבירה את כל המרחב הלימודי לשיטת גוגיה, שיטה חדשנית שתאפשר לתלמידים ללמוד בתנאים טובים, אנחנו רואים כיצד המנהלת דינה חורי הפכה את החלל הזה למרחב למידה בשיטה הזו".

בהמשך דבריו בירך דוידי את התלמידים: "תלמידי כיתות ב-ו יש לכם משימה מאוד חשובה השנה, יש לנו את התלמידים של כיתה א' ואנחנו רוצים שהם יהיו התלמידים הכי מקסימים בעולם, שילמדו ערכים ומצוות, שילמדו בצורה הכי טובה ואתם רק תעזרו להם. שתהיה לכולם שנה טובה ומוצלחת". בסיום דבריו, התכבד דוידי לתקוע בשופר.


רגע סמלי ומרגש לא פחות היה בסיום הטקס אז התבקשו התלמידים לצאת החוצה עם בלונים בצבעי אדום ולבן. אותם בלונים שהפכו בעוטף שדרות סימני היכר לבלוני נפץ של ארגוני הטרור. מנהלת בי"ס דינה חורי ביקשה מהם להפריח יחד לשמיים, לבקש הצלחה אבל בעיקר להמשיך לחיות בשקט.


 

 

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.