יום שני , 25 מאי 2020

"אסם" מתרחבת: 100 עובדים חדשים למפעל בשדרות

חברת "אסם" הודיעה השבוע לראש עיריית שדרות, אלון דוידי, כי בכוונתה להרחיב את המפעל באזור התעשייה, להוסיף קווי ייצור ולגייס כ-100 עובדים תושבי שדרות. דוידי: "זו בשורה גדולה מאוד לתושבי שדרות שתינתן להם האפשרות לעבוד במפעל גדול וחשוב בעיר".

בשורה גדולה לעיר שדרות: חברת "אסם" הודיעה השבוע לראש העיר, אלון דוידי, על כוונתה להרחיב את המפעל הקיים באזור התעשייה ולהקים קווי ייצור חדשים. המשמעות: גיוס של כ-100 עובדים חדשים תושבי שדרות.

מפעל "אסם שדרות" הנו "מפעל דגל" של חברת "אסם". המפעל הוקם בשנת 1979 כמפעל לייצור פסטה וופלים. המפעל צמח והתפתח למפעל מתקדם ועתיר פעילויות מגוונות. תפוקת הייצור במפעל גדלה מ-7,000 טון בשנות ה-2000 לכ-46,000 טון ב-2014. המפעל מעסיק למעלה מ-550 עובדים, כשמרביתם הם תושבי האזור ובפרט תושבי העיר שדרות.

ראש העיר ממשיך בעשייתו להבאת תעשייה בעיר, לצד הקמת והוספת מפעלים של חברות הייטק, כמו אמדוקס ואלביט, כדי ליצור עוד ועוד מקומות תעסוקה לתושבי שדרות.

בכוונת חברת "אסם" להרחיב את המפעל הקיים, להכשיר שטחי אחסון וכן שטחים לפריקה ולטעינה של חומרי גלם ותוצר גולמי.

במכתב שנשלח לראש העיר מטעם "אסם", נכתב, כי בכוונת החברה להרחיב בעתיד את פעילות המפעל ולהוסיף לו גם קווי ייצור, אשר יוסיפו (בהערכה זהירה) כ-100 מקומות עבודה לתושבי העיר שדרות.

ראש העיר שדרות, אלון דוידי: "מדובר בבשורה גדולה מאוד לתושבי שדרות שתינתן להם האפשרות לעבוד במפעל גדול וחשוב בעיר. תחום התעשייה הוא חשוב מאוד באזור כמו שלנו וככל שיש יותר מקומות תעסוקה כך ייטב לתושבי שדרות. אני מודה למנכ"ל חברת 'אסם', איציק צאיג, ולמשנה למנכ"ל, אבי בן-אסייג, על האמון שהם נותנים בעיר ובהזדמנות זו מאחל הצלחה למנהל המפעל החדש".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.