יום רביעי , 27 מאי 2020
שוסטר יצא מהבידוד בשבוע שעבר להצבעה בכנסת.

"אל מול חיצי הביקורת, אנחנו עושים את המעשה הראוי ביותר"

ראש מועצת שער הנגב לשעבר וח"כ בהווה אלון שוסטר מגבה את ההחלטה של יו"ר כחול-לבן בני גנץ ללכת לאחדות עם הליכוד. צפו בראיון

הצעד הפוליטי הדרמטי של סוף השבוע האחרון שהביא לפירוקה של כחול-לבן בדרך אולי בדרך לממשלת אחדות בין האויבים המרים ראש הממשלה נתניהו ורא"ל במיל' בני גנץ העמיד פעילים רבים מ'חוסן לישראל' ו'יש עתיד' מהאזור שלנו שפעלו יחד בכל שלוש מערכות הבחירות תחת המסגרת של 'כחול -לבן' לסיטואציה מבלבלת מאוד. ביניהם גם ח"כ אלון שוסטר שנכנס לפוליטיקה בעקבות חברו הטוב גנץ, על אף שהתנגד לשלטון נתניהו הוא החליט להתיישר עם ההחלטה של גנץ.

תחילה, הסביר שוסטר בפוסט כנה את הצעד של כחול-לבן. "סט הערכים שלנו והיעדים הקונקרטיים לא השתנו כמובן, אך מכיוון שתוצאות הבחירות העמידו אותנו בפני מציאות קיימת, אין כל חלופה מעשית טובה יותר. בחרנו, בתנאי לחץ אך בנחישות, בחלופה הריאלית היחידה" אמר שוסטר, "זו החלופה שתבטיח שייפסקו הצעדים ההרסניים כנגד יסודות המשטר הדמוקרטי, ושצעדים הרי גורל בהזקתם לא יעברו".

עוד ציין שוסטר: "זו החלופה שתבטיח כי מדינת ישראל לא תצא למערכת בחירות נוספת, שמאות אלפי המובטלים החדשים שאנו רוצים לדאוג להם, לא יצטרכו לעבור מערכת בחירות נוספת רוויית יצרים ורעל. אנחנו נושאים איתנו מענה מקצועי טוב הרבה יותר עבורם, עבור כמעט מליון מפוטרים, ונעמוד לטובתם אל מול הנחשול הכלכלי שעתיד לשטוף את ישראל. כאמור, אנחנו באים עם תרמיל הערכים שלא ישתנה. רק הדרך למימושם השתנתה, אל מול המציאות המונחת בפנינו. לטעמי, גם אל מול חיצי הביקורת, אנחנו עושים את המעשה הראוי ביותר.

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.