יום חמישי , 9 אפריל 2020
אבי חליבה. יהי זכרו ברוך!

אבי חליבה, מנהל שירותי הרווחה בשדרות הלך לעולמו

בצל מטחי הטילים התקבלה בדקות האחרונות הבשורה הכואבת בשדרות על מותו של חליבה לאחר שבשבועות האחרונים חלה החמרה בריאותית במצבו. הלוויתו תתקיים היום בשעה 16:30 בבית העלמין בשדרות.

תושבים רבים בשדרות התפללו בשבועות האחרונים לרפואתו של מנהל שירותי הרווחה בעירייה אבי חליבה אבל הוא לא הצליח להתאושש מההחמרה שחלה במצבו הבריאותי.

חליבה, שכיהן בעבר כסגן ראש העיר, חזר לחיים הציבוריים בתקופתו האחרונה של בוסקילה לתפקיד מנהל האגף לשירותים חברתיים, הוא המשיך כמובן לכהן בתפקיד עד התקופה האחרונה שבה המתין להשתלת כבד לאחר שבעברו כבר עבר בהצלחה השתלת כליה. דווקא לאחר שנמצא תורם והוא התכונן להשתלה הוא קיבל זיהום ממנו לא הצליח להתאושש והיום הוא הלך לעולמו. יהי זכרו ברוך!

יגאל לוי, סגנו של חליבה ז"ל, נפרד ממנו בכאב: "אבי חליבה איננו. אין לך מושג אבי כמה זה קשה לדבר עליך בזמן עבר. כמה סבלת במהלך השנה האחרונה. זה לא התסריט שציפינו לו. נלחמת כל חייך . עמדת בנסיונות הקשים ביותר. איך אוכל לבוא בבוקר למשרד ולא לראותך שוב. איך אוכל לא לשמוע את הצחוק שלך. חוש ההומור שלך היה נכס שבעזרתוט הצלחנו להפיל הרים. אבי היקר הית אב למופת. כמה דאגת למשפחתך. הלוואי על כל ילד אבא כזה. לא אשכח איך העניים שלך דמעו כשהיה מגיע מקרה קשה של ילד שנפגע. של מדפחה במשבר. של קשיש שהתעללו בו. לא חסכת מאומה ובקשת לתת לו את הטיפול הטוב ביותר.
לא אשכח איך היית מתרגש עם השיר של אהובה עוזרי "צלצולי פעמונים". היינו בוכים ביחד בשיר"אימי אימי".
כמה כיבוד אב ואם היה לך. כמה נתת והענקת לאימך ואביך. אבי אזכור אותך לעד. שמור עלינו מלמעלה.

 

לכתבה הבאה:

גיליון חג פסח של 'דין וחשבון' 840 לקריאה והורדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.