יום שלישי , 26 מאי 2020

שדרות: שני צעירים נתפסו נוהגים ללא רישיון

במהלך פעילות שוטרי משטרת ישראל בסוף השבוע האחרון בעיר שדרות וסביבתה, נתפסו שני צעירים בעת שנהגו בכלי רכב על אף שלא הוציאו כלל רישיון נהיגה. נהיגתם הופסקה לאלתר והם זומנו לדין.

"יש לו טסט שבוע הבא, באנו לתרגל חניות", כך ציין בפני השוטרים אביו של צעיר (19) שנתפס על ידי שוטרי הסיור בעת שנהג בכלי רכב למרות שלא הוציא רישיון נהיגה. במהלך פעילות השוטרים בשעות אחר הצהריים של יום שישי באזור התעשייה הסמוך לעיר שדרות, הבחינו ברכב פרטי שעורר חשדם תוך שנהג הרכב נוסע אחורנית. השוטרים שניגשו לבדוק את פשר העניין גילו כי ברכב נוהג צעיר שטרם הוציא רישיון נהיגה כחוק וכי במושב לידו ישב אביו שסיפר לשוטרים כי תרגל עם בנו את נושא החניות כהכנה למבחן רישוי אותו צפוי היה בנו לבצע השבוע. השניים עוכבו אל תחנת המשטרה שם נמסרה לידיהם הזמנה ומועד לדין בבית משפט לתעבורה.

יום קודם לכך, במהלך פעילות צוות שוטרי סיור סמוך לגבים, הבחינו השוטרים ברכב בו מספר צעירים. לבקשת השוטרים הרכב נעצר לבדיקה אז התגלה כי נוהג בו צעיר (20) שלא הוציא אף הוא רישיון נהיגה כחוק. הנהג עוכב אל תחנת המשטרה שם נמסרה לידיו הזמנה לדין ורכבו הושבת למשך 30 ימים.

"מדובר בעבירת תעבורה חמורה המסכנת רבות את ציבור משתמשי הדרך, מחד, ומעידה על זילות בחוק, מאידך. נמשיך לפעול על מנת לאתר נהגים שכאלו במטרה להבטיח את ביטחון הציבור", נמסר מהמשטרה.

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.