מבזקים
ההצפות ברחוב

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות וכלי רכב, ולבעלי העסקים באזור נמאס: "כל פעם זה קורה. אי אפשר עם הריח והצחנה, זה קטסטרופה".

כל מי שעבר אמש (ב') והיום ברחוב בן יהודה בעיר, יכל לראות רחוב שלם מוצף במי ביוב שמעלים ריח קשה וצחנה בלתי אפשרית, שפוגעת קשות בבעלי העסקים במקום. היום, לאחר שקריאתם של בעלי העסקים ברחוב לטיפול בבעיה לא נענתה במשך יומיים, הם החליטו לפנות למערכת שדרונט" על מנת שנעזור להם בפתרון הבעיה שנמשכת שנים לטענתם.

הבעיה של רחוב בן יהודה היא לא משהו חדש. בכל שנה בחורף הרחוב כולו מוצף במי גשמים שיוצרים שלוליות ענק, ובמהלך השנים האחרונות נוספה בעיה נוספת, כאשר בכל תקופה הרחוב מוצף במי ביוב לכל אורכו, שפוגעים באיכות החיים של התושבים באזור וגם בעסקים המקומיים.

"יותר מעשרים שנה אני חי את הרחוב הזה, וכל ראש עיר שנבחר אמר שהם מטפלים בנושא אבל כולם שקרנים. אף אחד לא מטפל בזה וכל חורף פה זה קטסטרופה. הביוב פה זורם באופן קבוע 4-5 פעמים בחודש, שנים על גבי שנים. השבוע פניתי עם זה שלוש פעמים למוקד 106 ולא עזרו לי. אנחנו נמצאים בתקופה שממילא לא הייתה לנו אף פעם מבחינת עבודה ועד שמתחילים לבוא אנשים אז יש גועל נפש, סירחון, אי אפשר לרדת מהאוטו. זאת בושה. אני בתור בעל עסק אומר לך שזה בושה לעריית שדרות. זה ציר ראשי ולא הגיוני שדבר כזה יקרה", אמר בתסכול אחד מבעלי העסקים בעיר.

בעיריית שדרות קיבלו את פניית "שדרונט" בנוגע לבעיה ומסרו מטעמם: ""קו הביוב בבן יהודה שייך למועצה אזורית שער הנגב, שבעבר גם הגיעו לטפל בבעיות של זרימת ביוב ברחוב. בשל עיכוב בהגעת עובדי המועצה לטיפול בבעיה שנוצרה היום, הגיעו למקום עובדי מחלקת הביוב באגף שפ"ע שטיפלו בבעיה והחזירו את הרחוב למסלולו היבש. לאור הישנות המקרה, ראש העיר שוחח בעניין עם ראש מועצת שער הנגב בבקשה לטפל במיידי בנושא כדי שבעלי העסקים והתושבים לא יסבלו מזרימת ביוב ברחוב".

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.