יום רביעי , 27 מאי 2020
מחכה לכם בחנוכה. נתי הגעתי הופעתי
מחכה לכם בחנוכה. נתי הגעתי הופעתי

"קיוויתי שזה יקרה"

נתי (עינת מדני) הופיעה בצוותי בידור, בימי הולדת ובהצגות לילדים ולמבוגרים, אבל רק עכשיו, כשהפכה לכוכבת ילדים אהובה, משהו בה התחבר לעצמה. היא מיתגה את עצמה כ"נתי הגעתי הופעתי", יצאה לכבוש את הבמות ועל הדרך לתקן את הילדות שלה, שהייתה קצרה. רגע לפני שהיא עולה על במת מתנ"ס שדרות, היא מספרת ל'שדרונט', על איך הכל התחיל? מה גורם לה לבכות? ומה היא מתכננת לעתיד?

נתי הגעתי הופעתי היא כוכבת הילדים העולה, המוזכרת בנשימה אחת עם כל כוכביי הילדים הגדולים, לוח ההופעות שלה עמוס ובטלוויזיה תוכלו לראות אותה מככבת בכל ערוצי הקטנטנים,  ואין גבול לאושרה. "קיוויתי שזה יקרה", היא אומרת בחיוך גדול, "האמונה וההתמדה תמיד מנצחות".

ספרי לנו מי זאת נתי?

"נתי היא אני – הילדה שבי, ילדה מציאותית, חווה ומשתפת לומדת ומלמדת, טועה ומתקנת, עוזרת לחברים, פשוט ילדה שמדברת לילדים בגובה העיניים ועל הדרך מתבלבלת, משמחת ומצחיקה אותם. כשאני שמה דגש רב על התכנים שאני מעבירה, אני מאוד מקפידה על מסרים חינוכיים שעוברים בדרך חווייתית ולא בהטפת מוסר, היום כאמא אני גם מבינה יותר את החשיבות ולא מוותרת על זה".

את באמת נראית ילדה את גם מרגישה ככה?

"לגמריי,  קודם כל אני קטנטנה (1.53מ') אם פעם נעלתי רק עקבים כי הרגשתי צורך היום אני רק עם נעליים שטוחות  כי כייף לי להרגיש ילדה ובדמות, אני מרגישה ילדה בגוף ובנפש, אוכלת ארוחות ילדים, שומעת שירי ילדים גם כשאני לבד, מתנדנדת ומתגלשת עם הילדים שלי בגן שעשועים. החיבור לדמות והאינטראקציה עם הילדים בהופעות גורמים לי לחוות ילדות שנייה ואני מרשה לעצמי לחוות ילדות שנייה כי הראשונה שלי הייתה קצרה מידי".

"זכיתי לשמח ילדים". נתי הגעתי הופעתי
"זכיתי לשמח ילדים". נתי הגעתי הופעתי

"לפעמים, בסוף הופעה, כשאני רואה בקהל אבא מחבק ילדה אני גם מרשה לעצמי לומר שלחיבוק הזה אני לא זכיתי ומזילה דמעה והקהל איתי ואני מקבלת אהבה עצומה מהילדים ומההורים"

למה את מתכוונת קצרה מידי?

"כשהייתי ילדה אבא שלי עזב אותנו,  הייתי ילדה עצובה רוב הזמן, ביישנית, חסרת ביטחון, כשחברות היו מגיעות אליי ושואלות איפה אבא הייתי מספרת שהוא במילואים, התביישתי, מעולם לא הגיע ליום הולדת או הופעה שלי. אמא שלי גידלה אותנו לבד ונתנה הכל, 5 בנות שטיפחה והשקיעה, יצאה לעבוד ימים ולילות כדי להביא אוכל הביתה וכדי לרשום אותי לחוג ריקוד שכל כך אהבתי. אפשר לומר שהרגשתי מבוגרת בגוף של ילדה, שתמיד צריכה לדאוג. והיום דרך הדמות נתי והאינטראקציה עם הילדים אני מרגישה שאני מגשימה את הילדה שבי, משתובבת, עושה דברים שלא העזתי בתור ילדה. אני גם אמא לשני קטנטנים והדבר האהוב עליי הוא לשחק ולהשתובב איתם ולעשות כל מה שילדה עושה.

אמרת שהיית ילדה ביישנית אז איך פתאום את מופיעה על במות ואנרגטית בצורה בלתי רגילה?

"יש בי דיסוננס, בין המציאות לבין הבמה. בחיים הפרטיים שלי אני עד היום קצת ביישנית אבל רק ליד מבוגרים, כשאני עם ילדים אני מרגישה הכי נוח. לעבר יש השפעה עליך, אם תרצה או לא, זה חלק ממך אבל זה מה שבנה אותי וזו נתי, אני הכי אמיתית שיש, בלי מסיכות, עושה שמח, מצחיקה את הילדים, מקפיצה את כולם, אנרגטית. לפעמים, בסוף הופעה, כשאני רואה בקהל אבא מחבק ילדה אני גם מרשה לעצמי לומר שלחיבוק הזה אני לא זכיתי ומזילה דמעה והקהל איתי ואני מקבלת אהבה עצומה מהילדים ומההורים. המקום שמרגיש לי הכי נוח זה להיות עם ילדים, שם אני מרשה לעצמי. לא הייתי מסוג הילדות שפיזמו בסלון ושאמרו עליהם "זו תהיה שחקנית כשתגדל". גם לא הייתי מלכת הכיתה, אבל השקעתי המון בריקוד וכשהייתה פתאום איזה תחרות כישרונות בבית ספר אז הייתי מתמודדת, עולה על הבמה ורוקדת, לוקחת מקום ראשון או שני שנה אחריי שנה וכולם היו מופתעים היו קוראים לי בבית הספר "בריטני ספירס". למשחק ושירה התחברתי רק אחריי השירות הצבאי, התקבלתי לצוות בידור במלון הרודס, ופתאום נחשפתי למשחק, לשירה, קיבלתי תפקידים ראשיים ופרחתי, לא האמנתי שזו אני, זה היה מוחבא בי שנים ופתאום יצא החוצה, ושם התחברתי מאוד  לעולם הילדים ומאותו רגע ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות כל חיי, להופיע ולשמח ילדים. בהמשך למדתי משחק בבית הספר של יורם לוינשטיין, למדתי פיתוח קול וגם הדרכתי סלסה".

אני יודע שאת מופיעה המון בהתנדבות, בבתי חולים, בשכונות מצוקה,  ועכשיו בחנוכה כשלוח ההופעות שלך עמוס עדיין יש לך זמן להתנדב? מאיפה זה בא?

"קודם כל זה מגיע מהבית, הבית בו גדלתי, הערכים עליהם גדלתי, דווקא בגלל שהיה קשה יש בי כל הזמן צורך לתת, לתת למי שצריך, למי שאין לו, לעזור. מבחינתי לשמח ילדים זו שליחות. ולגבי חנוכה, כשהתחלנו לסגור את ההופעות אמרתי שאני חייבת להשאיר תאריך אחד פנוי להופעה בבית חולים, חשבתי על אותם ילדים מאושפזים, שלא יכולים ללכת לכל הפסטיבלים וההופעות בחנוכה והיה לי מאוד חשוב להביא את עצמי לשם, שגם הם ייהנו. זה המעט שאני יכולה לעשות בשבילם. ביומיום אני מבקרת הרבה ילדים חולים שמבקשים לפגוש אותי, זה לא פשוט, אני יכולה למצוא את עצמי אחרי בקשה כזו יושבת שעות ובוכה וכשאני מגיעה לשם אני עושה סוויץ' ויודעת שעכשיו אני צריכה להיות הדמות החזקה, המשמחת ואז יוצאת מבית החולים ושוב בוכה. אני מודה לבורא עולם על הזכות הזאת שניתנה לי לשמח את אותם ילדים חולים, לעלות חיוך על פניהם".

לאן את עוד שואפת להגיע?

"מבחינתי רק התחלתי ויש לי עוד המון תכניות. הזמינו אותי להופיע גם בניו יורק, שזה מאוד החמיא לי שגם הקהילה היהודית שם אוהבת אותי, אבל מה שבאמת מעניין אותי זה לכבוש את הארץ, פסטיבלים, פסטיגלים וכמה שיותר גבוה.  אני מצלמת בימים אלו סידרת פרקים לחגי ישראל, שאני כותבת כי חשובה לי מאוד המסורת ויש דברים נוספים בפתח ב"ה. לפעמים אני עדיין מרגישה שאני בחלום, אבל אז אני פוקחת את עיניי ומזכירה לעצמי שזה באמת חלום רק שאני מגשימה אותו ומתפללת שלא ייגמר לעולם!".

כוכבת הילדים "נתי הגעתי הופעתי" תופיע במתנ"ס שדרות בחנוכה ב-29/12 בשעה 17:00 במופע ייחודי לחנוכה, מצחיק, חינוכי ומתאים לכל המשפחה.

לכתבה הבאה:

שר הביטחון בני גנץ סייר בשדרות ואוגדת עזה

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, ח"כ בני גנץ, הגיע ביום שלישי השבוע למפגש ראשון עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.