שבת , 15 אוגוסט 2020

קורס גרפיקאי

רוצה לשנות את העולם? אתה לא חייב להיות מצביא גדול או איש חשוב בכדי שזה יקרה, זה יכול להיות גם בדברים הקטנים שלך יהיה חלק בהם. עולם האינטרנט הוא עולם אין סופי, עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות שרק הולכות ומתפתחות כל הזמן. הוא עוד בתחילת דרכו והוא עוד יגיע רבה יותר רחוק, ואתרי אינטרנט כנראה יתווספו במיליונים רבים בשנים הקרובות. העניין הוא שלא משנה עד כמה האתרים הללו משוכללים, הם חייבים להיות מכירתיים (גם אם הם לא מוכרים כלו) או במילים אחרות, הם צריכים להיות בין השאר גם מעוצבים מצוין בכדי שהם יגרמו לגולש להישאר בהם. בדיוק בשביל זה צריך גרפיקאים ואם אתם רוצים לקחת חלק בהצלחה של אתרים, קורס גרפיקאי הוא בדיוק בשבילכם.

מה לומדים בקורס?

קורס גרפיקאי הוא קורס שכולל לא מעט תיאוריה שנוגעת בעיצוב אך בעיקר, לא מעט פרקטיקה מה שאומר במילים אחרות, לימוד התוכנות הרלוונטיות. התוכנות הינן אילוסטרייטור שזו תוכנה ווקטורית, תוכנה אשר באמצעותה ניתן לעצב כל אלמנט שרוצים ולהגדיל אותו כמה שמעוניינים, אינדיזיין שזו תוכנת הוצאת לאור שולחנית בה גם כן אפשר לעצב אלמנטים שונים ולייצא אותם בפורמט של PDF, ויש כמובן את תוכנת פוטושופ שאין היום כמעט מי שלא מכיר אותה. פוטושופ היא תוכנה שמעבדת תמונות עמה ניתן לעשות כל דבר שנוגע לעיצוב של תמונות, תיקון שלהן ועיבוד שלהן.

כמה שבועות ויש לכם מקצוע ביד

פעם בשביל לרכוש מקצוע היה צורך בכמה שנים טובות בשביל שזה יקרה. אי אפשר היה להתחיל ולעבוד בתחום נחשב בלי להיות עם תואר או לפחות תעודה, מה שהיה לוקח לא מעט זמן. היום, קורס גרפיקאי כמו קורסים רבים אחרים, לוקח כמה שבועות עד כמה חודשים. בסיומו, אפשר להתחיל ולעבוד בתחום ולהרוויח מצוין. זהו תחום בו אפשר לעבוד הן כעצמאיים והן כשכירים, תחום שמאפשר לחיות בכבוד ולא צריך בשבילו לבזבז יותר מידי זמן. כל מה שצריך הוא תיק עבודות מרשים איתו ניתן יהיה לגשת למעסיקים או ללקוחות פוטנציאליים.

לעבוד כעצמאיים

אם תמיד חלמתם לעבוד כעצמאיים, קורס גרפיקאי יכול להיות אבן דרך חשובה בדרך להגשמת החלום שלכם. יש לא מעט גרפיקאים עצמאיים שעובדים ומציעים את שירותם ללקוחות פרטיים כמו גם לעסקים כמו חברות בניית אתרים או חברות פרסום, והם מוציאים להם חשבוניות בסוף החודש ונהנים מהתשלום. יתרון נוסף שיש בתחום הזה הוא שכל מה שצריך בשביל לעסוק בו הוא מחשב, את התוכנות הרלוונטיות וחיבור לאינטרנט. כך אפשר לעבוד מהבית, מבית הקפה הסמוך לבית, מחו"ל ומכל מקום אחר. אין ספק שהלייף סטייל של מעצבים גרפיים הוא כזה שמעורר קנאה, וגם אתם יכולים לחיות חיים כאלו אם רק תרצו.

 

לכתבה הבאה:

השכרת יאכטות בהרצליה הדבר הכי גדול בתקופת הקורונה

הדבר הכי גדול כרגע, במיוחד בתקופת הקורונה, הוא השכרת יאכטות בהרצליה. זהו בילוי שלא מצריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.