חבר האופוזיציה יניב פרץ. צילום ארכיון: אורי גבאי

צפו: יניב פרץ טוען לניגוד עניינים בועדה המקומית לתכנון הבנייה

חבר המועצה התארח בתוכנית 'זמן מקומי' בשדרונט והתייחס לפוסטים הנוקבים שהוא מעלה לאחרונה נגד הועדה המקומית שאישרה שינויי בנייה שפוגעים לדבריו באיכות החיים של רוכשי דירות, כשבין היתר הוא מעביר ביקורת קשה על סגן ראש העיר אלעד קלימי, וטוען לניגוד עניינים חמור

בתקופה האחרונה עולות טענות רבות כנגד הועדה המקומית בעירייה בהקשר לשינויי בנייה שמתקיימים בפרויקט "גלעד מאי" שיצר סערה לא קטנה. אמש התארח יניב פרץ, שידוע כמתנגד עיקש מאוד להחלטות רבות של חברה העירייה והעומד בראשה, והתייחס לדברים אותם העלה בפוסטים שכתב.

בין היתר אמר פרץ: "אלעד קלימי נמצא בניגוד עניינים חמור, יש לזה היבט פלילי". צפו בראיון המלא:

מעיריית שדרות נמסר בתגובה: "צר לנו ששוב חבר המועצה יניב פרץ אומר דברים שאינם נכונים ומנסה להטעות את הציבור. העובדות הן שבנו של סגן ראש העיר, אלעד קלימי, לא למד ולא לומד בישיבה המדוברת. אכן קלימי הנו בוגר הישיבה, כפי שחבר המועצה יניב פרץ ככל הנראה בוגר מערכת החינוך בשדרות, אז האם אסור לו לדון במערכת החינוך בשדרות? סגן ראש העיר אלעד קלימי פנה בעבר, בהיותו יו"ר הוועדה לתכנון ובניה, ליועץ המשפטי לעירייה, ציין את העובדה כי למד בעבר בישיבה ומאז אין לו שום קשר איתה וביקש את התייחסותו לעניין דיונים בנוכחותו בוועדה הנוגעים לישיבת "אפיקי דעת" לאור טענות שעלו בעניין. חשוב לציין, כי חלפו 10 שנים מיום שעזב קלימי את הישיבה ועד שמונה לחבר מועצה ומאז חלפו 7 שנים נוספות ובסך הכל 17 שנים. היועץ המשפטי השיב שאין כל מניעה שמר קלימי ישתתף בדיונים".

לכתבה הבאה:

עצוב: יהודה בארקן נפטר מקורונה

השחקן האגדי שביים, הפיק כתב ושיחק במיטב הסרטים שכולנו גדלנו עליהם, נפטר אמש (ו') מנגיף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.