יום שני , 25 מאי 2020

פורסם לוח המשחקים: שדרות תפתח בבית מול מעלה אדומים

המפגשים המסקרנים של מכבי ציון שדרות נגד הטוענות לכתר מאשדוד יתקיימו במחזור 4 בחוץ נגד הפועל אדומים אשדוד, במחזור 11 נגד עירוני אשדוד. הדרבי נגד נתיבות יתקיים במחזור 6.

ההתאחדות לכדורגל פרסמה ביום שני האחרון את לוח המשחקים לעונת 2017-2018, מכבי ציון שדרות אחת המועמדות לעלייה זכתה לפתיחה די נוחה, במחזור הפותח היא תארח את מעלה אדומים איתה נפגשה במשחק הנעילה אשתקד במשחק שבו הבטיחה שדרות את הישארותה, הפעם מקווים במועדון לפתוח את העונה ברגל ימין כדי להיאבק בצמרת הליגה.

כבר במחזור השני מצפה לשדרות מבחן לא קל במודיעין, במחזור השלישי היא תארח את מ.ס ב"ש,  במחזור הרביעי כאמור יתקיים באשדוד המפגש המסקרן נגד האדומים אשדוד אותם יפגשו עוד קודם במסגרת גביע המדינה, במחזור 5  תארח שדרות את בני יצ'אלאל בתקווה שזה יהיה כבר באצטדיון החדש. הדרבי המסקרן נגד נתיבות יתקיים במחזור ה-6,  במחזור השביעי תגיע לשדרות קבוצת בני אילת, במחזור השמיני תתארח שדרות בגבעת זאב שצפויה גם העונה להיות אחת הקבוצות החזקות בליגה,  במחזור התשיעי תארח שדרות את בית שמש שניצלה בדרך נס מירידת ליגה אחרי שכל העונה אשתקד תפסה את המקום האחרון בליגה, במחזור העשירי שדרות תתארח אצל מכבי ב"ש, מפגש מסקרן נוסף יתקיים במחזור ה-11 בבית נגד עירוני אשדוד, במחזור ה-12 תצא שדרות למשחק חוץ קשה אצל העולה החדשה מירוחם, במחזור ה-13 שדרות תארח את היורדת מליגה א' מכבי שיכון המזרח קבוצה עם המון מסורת.  במחזור ה- 14 תתארח הקבוצה המקומית בקריית מלאכי הקבוצה ששמטה את העלייה לליגה א' בשנה החולפת ומחזור שינעל את הסיבוב הראשון תארח את שדרות את מועדון צעירי רהט.

בתוך כך, השבוע קיימה הקבוצה משחק אימון ראשון נגד קבוצת הנוער של הפועל אשקלון מליגת העל, עוד לפני המשחק ביקש המאמן ממן מהשחקנים להתעלם מכל רעשי הרקע והכותרות בעיתונים שבשדרות נבנתה קבוצת גלקטיקוס משום שהדרך עוד ארוכה. אחרי מחצית ראשונה מאופסת שבה החמיצו שחקני שדרות לפחות 4 הזדמנויות לכיבוש, במחצית השנייה בגלל טעות בהגנה עלתה אשקלון ליתרון 1:0, דור אלקבץ דאג לאזן בנגיחה אבל האשקלונים שהיו ביתרון מספרי אחרי הרחקת שחקן לשרות החזירו לעצמם את היתרון וניצחו 2:1, כך או כך אומרים בקבוצה כי עוד מוקדם להגיע למסקנות שכן הקבוצה קיימה משחק שבוע בלבד אחרי שהתחילו האימונים. ביום חמישי לאחר סגירת הגיליון שדרות קיימה משחק אימון בנתיבות.

 

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.