יהודה בארקן ז"ל. צילום: דודו בכר

עצוב: יהודה בארקן נפטר מקורונה

השחקן האגדי שביים, הפיק כתב ושיחק במיטב הסרטים שכולנו גדלנו עליהם, נפטר אמש (ו') מנגיף הקורונה לאחר אשפוז של כחודשיים בבית החולים. ההודעה על מותו מתפרסמת כעת בצאת השבת לבקשת משפחתו ובת זוגו במהלך 20 השנים האחרונות, אילנה בלישה בת שדרות. יהי זכרו ברוך!

אבדה עצומה לעולם התרבות הישראלי ובכלל: יהודה בארקן, איש הקולנוע והתרבות הלך אמש לעולמו לאחר שנדבק בקורונה כשהוא בן 75 במותו. לבקשת משפחתו שומרת השבת, ההודעה על מותו מתפרסמת רק כעת, בצאת השבת.

בארקן, שבמהלך 20 השנים האחרונות היה בן זוגה של בת שדרות, אילנה בלישה, התפרסם כבר בשנות ה -70, בעיקר בזכות סרטי הבורקס האגדיים בהם שיחק כגון: "חגיגה בסנוקר", "צ'ארלי וחצי", "אבא גנוב" ועוד רבים וטובים. הוא ביים והפיק סרטים רבים נוספים. בתחילת שנות האלפיים החל בארקן בתהליך של חזרה בתשובה ומאז עבר ליצור ולשחק בסרטים חרדיים, ובמשך השנים פתח בסדרת הרצאות "מאבא גנוב לאבא שבשמיים", בו הוא סיפר על תהליך החזרה בתשובה אותו עבר.

התמונה המפורסמת של בארקן ז"ל

בתחילת החודש בנו של בארקן, רועי, איים לתבוע גולשת שטענה שברקן מתחזה לחולה קורונה על מנת לקבל כסף לכיסוי חובותיו לאחר שנקלע לחובות כספיים. כמו כן, במהלך תקופת אשפוזו סיפר בנו שאביו לא שמר על עצמו כיאה לבן 75 שנמצא בקבוצת סיכון, ולאחר הידבקותו משפחתו ביקשה להתפלל לשלומו. בעבר כבר הופצו שמועות על מותו מהנגיף, שהוכחשו בצדק על ידי משפחתו. הפעם השמועות הפכו לנבואה שמגשימה את עצמה ולצער כולם בארקן אכן הלך לעולמו והותיר אחריו בור תרבותי עצום. יהי זכרו ברוך!

 

לכתבה הבאה:

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.