יום חמישי , 6 אוגוסט 2020

עיריית שדרות משיקה את פרס חוויית השירות המצטיין

יוזמה חדשה של האגף לשירות התושב בעיריית שדרות הולידה את פרס חווית השירות המצטיין שיוענק לאחד או יותר מעובדי העירייה פעמיים בשנה, בראש השנה ובחג הפסח. תושבי שדרות שלחו את המלצותיהם ולבסוף נבחרו מנהל מחלקת הגינון, מנחם רומנו, ואב הבית בבית ספר "מדעי תורני", אורן טוויטו, לקבל את הפרס. "מני ואורן הם גאווה לכולנו, דוגמה טובה לעובדים מסורים שאוהבים את עבודתם", אמר דוידי.

עיריית שדרות ממשיכה ביוזמותיה בתחום שיפור השירות לתושב לאור מדיניותו של ראש העיר, אלון דוידי, הכוללת גם את חיזוקם ועידודם של עובדים המצטיינים בתחום עבודתם ובכלל.

לאחר שהשנה הושק טקס העובד המצטיין בשירות, לאחרונה הזמין האגף לשירות התושב בעירייה את תושבי העיר לשתף בחוויית שירות מצוינת שקיבלו מעובדי העירייה, מעל ומעבר למצופה. היוזמה הינה כחלק מהעצמה וטיפוח של ההון האנושי בעיריית שדרות ומתן דגש של העובדים בשירות מצוין כחלק מהמוטו של העירייה – חושבים שירות: מקצועיות, משפחתיות, מחויבות.

התושבים שלחו עשרות המלצות לוועדה, בראשותו של מנכ"ל העירייה, טל טורן, שכללה גם את היועץ המשפטי, עו"ד בני סעדון, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, ומנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך, שבחרה לבסוף שני עובדים: מנחם (מני) רומנו ואורן טוויטו.

רומנו משמש כמנהל מחלקת גינון באגף שפ"ע. מרכז חסד שדרות המליץ על רומנו שנרתם לעזור להם בתחום האחזקה והגינון, תושבת בנווה אשכול שהייתה מרוצה מאופן השירות שקיבלה מרומנו ותושבת נוספת שכתבה "את מלוא השבחים והמילים הטובות מגיעות למני – העיר שלנו פורחת ומלבלבת מרוב הטיפוח של הנוי".

טוויטו הוא אב בית בבית ספר "מדעי תורני". אמיר יחיאלי כתב עליו: "אורן מלווה כבר שנים את פרויקט ניצול מי גשמים בבית הספר, הקמתי 150 פרויקטים כאלה בכל הארץ – אף פעם לא נתקלתי באב בית שכה אכפת לו ומגדיל ראש כמו אורן". אבי רוזנפלד כתב על נושא התקשוב והחינוך המתוקשב: "אורן לקח על עצמו את האחריות ושמר על הציוד תוך כדי שהוא מלמד את התלמידים מהי אחריות ומנהיגות וממנה את התלמידים לתורנים ועוזרים. מבחינתי קיבלתי שירות יוצא דופן".

כמו כן, צוינו העובדים הבאים על הערכה על שירות מצוין שנתנו והם קיבלו במעמד הטקס איגרת וזר קטן: חן ניזרי מלשכת ראש העיר, סוניה שרביט, מנהלת מחלקת חינוך מיוחד, ציון עזרא, סייר המוקד, וחלי חביב, מנהלת מחלקת תכנון ורישוי באגף ההנדסה.

ראש העיר, אלון דוידי, העניק את התעודות לעובדים במסגרת הרמת הכוסית לראש השנה באולם המתנ"ס יחד עם ממלאת מקומו, יהודית אוליאל מלכה, סגן ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, טל טורן, ויו"ר ועד העובדים, מורדי אליאסי.

דוידי אמר: "הצבתי את נושא השירות לתושב כאחד הנושאים החשובים ביותר לנגד עינינו. עובדי עיריית שדרות ושלוחותיה עושים במהלך כל השנה עבודה מסורה וטובה וחשובה מאוד התודה. אני מודה לטל המנכ"ל, לגלית, להילה ולכל מי שמשקיע מאמץ בתנאי העבודה של העובדים ועידודם לשירות טוב". עוד הוסיף דוידי: "מני ואורן הם גאווה לכולנו, דוגמה טובה לעובדים מסורים שאוהבים את עבודתם".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד תושב אילת שהקים בשדרות מעבדה לגידול סמים

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב אילת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.