יום שישי , 29 מאי 2020

עוטף תחת אש: מעל 200 שיגורים לעבר ישובי העוטף, פצוע בינוני מפגיעת טיל באוטובוס

גשם של שיגורים לעבר כל גזרת עוטף עזה. חמאס וארגוני הטרור הגיבו על אירועי אמש במטחים בלתי פוסקים אשר גם כיפת ברזל התקשתה להתמודד איתם, ופגעו במספר מוקדים בעיקר בערים. כיפת ברזל יירטה עד כה כ60 רקטות, ובכפר עזה נפצע חייל צה"ל באורח קשה לאחר שטיל RPG נורה מרצועת עזה ופגע באוטובוס אשר שהה לידו. צה"ל בתגובה מפציץ על ידי מטוסי קרב מספר יעדי טרור ברצועה. ולמרות הכל, שוב נשמעים דיווחים על מגעים להפסקת אש נוספת.

אירוע אשר פתח את ההסלמה היה ירי של טיל RPG על אוטובוס אשר דקה קודם לפגיעה הוביל כ50 חיילים שנסעו בו. אין ספק שבמקרה זה מצבת ההורגים יכלה להיות מפחידה. בשדרות פגע טיל במצבור גז במאפיית איכות מהדרין, מה שגרם לשריפה גדולה שהשתוללה במקום במשך יותר משעתיים. הנה תיעוד מהאירוע:

 

פגיעה נוספת נרשמה באיזור התעשיה בעיר, סמוך למפעל אוסם, שם מספר תושבים שלא הספיקו לתפוס מחסה ניצלו בנס. תיעוד הפגיעה:

 

 

חיל האויר תקף לדברי דו"צ יותר מ70 מטרות של חמאס ברצועה, אך לפי שעה התקיפות פסקו וככל הנראה במטרה לראות האם תושג הפסקת אש נוספת. לפי דיווחים ערביים, מספר ארגוני טרור ברצועה הודיעו כי אם ישראל תפסיק את תקיפות חיל האויר, הם יפסיקו לעת עתה את הירי.

תיעוד חלק מתקיפות חיל האויר:

 

 

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

תגובה אחת

  1. ערב טוב ושקט ככול הניתן ובעזרת ה'.. לעניות דעתי אין להרשות ולאפשר כניסה של פועלים מהשטחים לעבודות בניה בשדרות !. אין צורך להוסיף פחד ומתח, בפרט לילדים ובמיוחד לאור העובדה שביניהם שכאלו הם חדורי שנאה מוגברת ורצון לנקמה חס ושלום. בתקווה שגורמים הרלבנטיים לא יאפשרו זאת !!!.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.