יום שלישי , 2 יוני 2020
מכבי שדרות בכדורסל
מכבי שדרות בכדורסל

עוד ניצחון לאוסף: הפעם בחוץ נגד א.ס.א ב"ש

מכבי שדרות יצאה ביום שלישי למשחק חוץ בב"ש נגד א.ס.א המקומית וחזרה עם עוד ניצחון קליל 84:55. ביום שלישי באולם גיטיס (20:30) היא תארח למשחק לא קל את פסגת זאב.

 מכבי שדרות ממשיכה לנצח ולשמור על המקום הראשון ונדמה כי המשחקים הללו הם רק הכנה למשחקים הישירים מול 2 היריבות העיקריות באר טוביה וגוש עציון שממשיכות לדלוק אחר שדרות בטבלה.

כאמור, בשדרות כמובן לא מקלים ראש באף יריבה וזאת מבהיר להם היטב המאמן ישראל ברוך בכל תדרוך ובכל משחק שבו הוא עומד על הקווים. ביום שלישי האחרון יצאה שדרות למשחק חוץ נגד א.ס.א ב"ש שעשתה שבועיים קודם לכן חיים לא קלים לבאר טוביה במפגש מולה שהוכרע על חודה של נקודה.  אבל השחקנים של ברוך הגיעו חדים ומשריקת הפתיחה הבהירו לשחקני הקבוצה המארחת כי לא יאפשרו להם כלל להפריע להם לשמור שבוע נוסף על המקום הראשון.

המשחק נפתח בצורה נהדרת מבחינת שחקני שדרות שפתחו פער גדול כבר ברבע הראשון אותו ניצחו 22:7, כמו שקורה בכל המשחקים בהם שדרות פותחת חזק, ברבע השני שחקניה הורידו מעט הילוך אבל זה לא מנע ממנה כמובן לרדת למחצית ביתרון מבטיח של 20 נקודות (42:22).

בפתיחת המחצית השנייה המקומיים לחצו יותר את שדרות אבל לא הצליחו לקזז מהפער הגדול שנשמר גם בתום הרבע השלישי (20:18), ברבע האחרון הכושר הגופני העדיף של שדרות שיחק תפקיד מכריע, כמו תמיד המאמן ניצל את הפער הגדול כדי לתת דקות משחק לשחקני הספסל שגם עשו את מלאכתם והגדילו את הפער עד לסיום המשחק ל-29 נקודות. בסיום עוד ניצחון לאוסף: 84:55.

ביום שלישי הקרוב תחזור שדרות לאולמה הביתי "גיטיס" למשחק בית מול החמישית בטבלה פסגת זאב ירושלים. שחקני שדרות כמובן צריכים לעבור את המשוכה הזו קודם אבל במחזור לאחר מכן מצפה לה משחק חוץ קשה במיוחד נגד גוש עציון שרחוקה מרחק ניצחון משדרות. כך או כך, גורל כרטיס העלייה לליגה הארצית עוד רחוק להיות מוכרע. נציין כי שדרות עדיין מקום ראשון וכל עוד אף אחת משלישיית הצמרת לא תמעד, תיאורטית  יהיה מותר לשדרות אפילו להפסיד בגוש עציון בפער נמוך מהמפגש הקודם ביניהם אבל בלבד שהיא תנצח את השנייה בטבלה באר טוביה במפגש ביניהם בפער שיעלה על המפגש הקודם ביניהם בהם שדרות נחלה את ההפסד היחידי העונה.

קולעי הנקודות: גיא שינדלר 14 נקודות (2 שלשות), יותר אטיאס 13, גרי גנדל 11(3 שלשות) , דור גואטה 11(2 שלשות), מתן מרציאנו 11, שי גויטע 8, אורי זוהר 7, ירדן חושי 6, פלג אטיאס 2, בר קנפו 2.

 

 

לכתבה הבאה:

תם ולא הושלם: שדרות נשארת בליגה ב', אופקים-מרחבים העפילה לליגה ב'

בעקבות החלטת ההתאחדות לסיים את העונה בליגות הנמוכות, מכבי ציון שדרות תמשיך עונה נוספת בליגה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.