יום שישי , 29 מאי 2020

עד מתי כביש העלייה ישאר סגור?

תושב שדרות העלה פוסט בו הוא מתלונן על כך שכביש הגישה המרכזי בתוך העיר טרם נפתח לתנועה למרות התחייבות הקבלן לסיום העבודה בתחילת אוגוסט.
עיריית שדרות "ב-28/8 הכביש ייפתח לתנועה סדירה כולל שתי כיכרות חדשות"."

כביש הגישה המרכזי ברחוב דרך העלייה סגור כבר חודש שלם, בהודעה שיצאה מטעם העירייה נמסר "במסגרת התפתחותה של העיר שדרות ובנייתן בימים אלה של חמש שכונות מגורים חדשות ותכנונן של שלוש שכונות מגורים נוספות העבודות יתבצעו ברחוב דרך העלייה, נתיב זה יישאר סגור למשך החודש הקרוב." על שלט שהוצב בסמוך לתמרור האין כניסה נכתב כי העבודות יסתיימו עד לתאריך 3/8/17 עד כתיבת שורות אלו הכביש טרם נפתח וניתן להבחין כי העבודות עדיין רחוקות מלהסתיים. מה שכאמור גורם לאיבוד סבלנותם של תושבים. בהמשך לזאת כתב תושב העיר פוסט בו הוא מעלה טענות ומפנה אצבע מאשימה כלפי קבלן הבנייה. בפוסט הוא כותב "ה3.8 עבר לפני 11 ימים……ואני שואל כמה עוד???" לפוסט המדובר הוא צירף תמונה של השלט המדובר, הפוסט גרר תגובות רבות של תושבים שהזדהו עם מחאתו של התושב. אחד התושבים רשם "הרג אותנו הרג יש לי חבר מקסדור שלא התראינו תקופה בגלל הקטע הסגור הזה" תושב אחר ציין "זה ממש סיוט" תושבת אחרת שגם הביעה כעס והשתתפה בדיון על הפוסט ציינה "סיוט, ומעצבן עוד יותר!!! כל פעם מחדש אני שוכחת שזה סגור וחוזרת על אותה טעות!!!" והיו גם כאלה שהשמיעו קול מעט שונה "שכן יקר זה מה שקורה שמפתחים ובונים את העיר ״הסבלנות היא מרה אך פרותיה מתוקים״

מעיריית שדרות נמסר בתגובה : "ראשית, חשוב לציין שהעבודות מבוצעות על ידי חברה מנהלת של משרד הבינוי והשיכון עבור משרד הבינוי והשיכון ולא ע"י עיריית שדרות.
אכן חל עיכוב בפתיחת הכביש שנבע מבעיות הנדסיות שהתגלו ע"י הקבלן תוך כדי הביצוע שחייב שינוי תכנון ושינוי באספקת החומרים.
העירייה דרשה מהחברה המנהלת לסיים את העבודות בהקדם כך שב-28/8 הכביש ייפתח לתנועה סדירה כולל שתי כיכרות חדשות".

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

2 comments

  1. מעניין כמה כבר גנבו?

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    ידענו שלא תשמיעו קולנו…אתר שמאל משמאל לאלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.