יום חמישי , 28 מאי 2020

סוכה למחשבה – פסטיבל סוכות אחר בשדרות

עיריית שדרות מקיימת לראשונה פסטיבל בחול המועד סוכות ומזמינה משפחות לחוויה בלתי נשכחת של סוכות נושא מיוחדות, סיורים מרתקים, סוכות מיוחדות, הצגות בפארק הילדים הגדול באזור וגולת הכותרת – הסוכה הפעילה הגדולה ביותר במדינה ברוחב 24 מ'.

תושבי שדרות גאים להזמין את כלל עם ישראל לפסטיבל ראשון מסוגו, "סוכה למחשבה", הקשור במהותו למיתוגה של העיר כ"מקום למחשבה".אורחי הפסטיבל ייהנו משפע של פעילויות תוכן מלאות השראה, לילדים ולמבוגרים הפסטיבל יתקיים בפארק עזריאלי (סמוך לסנימטק שדרות) בחול המועד הסוכות, ימים ראשון ושני, 8-9/10/17, מ-9:00 ועד הערב, כאשר יוצבו בפארק "סוכות למחשבה", בהן סוכות בריחה, סוכת לגו, סוכות בסגנון עדות הקיימות בשדרות – סוכה קווקזית, סוכה אתיופית, סוכה מרוקאית, סוכות תנועות הנוער ונוספות. במתחם תוצב הסוכה הפעילה הגדולה ביותר במדינה שרוחבה 24 מ'.מרבית האטרקציות הן חינם, אך בנוסף, יתקיימו סיורים, לייזר בול, סוכות בריחה (escape room) בתוספת תשלום סמלית.

הפסטיבל יכלול גם הצגות בפארק הילדים החדיש שנחנך לאחרונה על שטח של 8 דונם, דוכני הפעלה, מופעי מוזיקה, מעגל מתופפים, מופעי רחוב, מתנפחים ומופע מחול של "מרכז אדמה שדרות".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני שמח לבשר על תחילת פיתוח של תחום התיירות בשדרות עם קיומו של פסטיבל 'סוכה למחשבה'. בדקנו ומצאנו שלשדרות יש מגוון של פעילויות ואטרקציות להציע לקהל הפוקד אותה ולכן אנו משקיעים גם בתחום זה. אני מזמין את כולם להגיע ולהתרשם משדרות האחרת, לא העיר של הקסאמים, אלא עיר של טעמים, ריחות, סוכות מעניינות וייחודיות ופעילויות פנאי ופארקים לילדים ולכל המשפחה".

 

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.