סגל של ירידת ליגה. צילום: אורי גבאי

סגל של ירידת ליגה: מתן כהן עזב את מכבי שדרות

גם הקפטן מתן כהן עוזב: אחד השחקנים האהובים שהגיעו לשדרות, עזב את מכבי שדרות בטריקת דלת וחתם בכספייה מליגה א'.

מכבי שדרות ממשיכה בהתנהלות שעלולה להוביל אותה לליגה ג' בביטחה. היום (ב') עזב הקפטן האהוב מתן כהן את הקבוצה וחתם בכספייה מליגה א'. עזיבת כהן מצטרפת לשרשרת העזיבות בקבוצה, שנראית כמי שתהיה אחת מהמתמודדות הבטוחות לירידת ליגה.

רק ביום שישי האחרון דיווחנו ב"דין וחשבון" על הבלאגן השורר בקבוצה וחוסר הוודאות הקשה שפוקד את השחקנים שרואים את חבריהם עוזבים בזה אחר זה את הקבוצה. נכון להיום סגל הקבוצה מתבסס על שחקנים צעירים ומספר שחקני בית, שגם הם לא בטוח יישארו בסגל.

אם מישהו מאוהדי מכבי ציון שדרות חשב שהעיכוב בפתיחת הליגה יאפשר לכל הגורמים האחראים על הקבוצה ליישב מחלוקות ולעשות חישובים מחדש לקראת העונה המקוצרת הוא כנראה יתאכזב לגלות כי לא רק שאין חדש תחת השמש, הקבוצה ממשיכה לדרוך במקום. לא רק זה, אף הגדילו גורמים בקבוצה לצאת באזהרה מפורשת. "יש אצלנו אווירה שהקבוצה לא מעניינת אף אחד וכשאתה משדר לשחקנים שהכל יהיה בסדר והם מגיעים לאימון ורואים שאין שום הצהרת כוונות והסגל מדולל זאת בעיה גדולה" ציין אחד הגורמים. "כרגע יש לנו סגל של ירידת ליגה. נקודה. חסר לנו לפחות שבעה שחקני הרכב. אז נכון שיש שמונה שחקנים שהוחתמו ועוד כמה חבר'ה צעירים אבל בעונה מקוצרת אך צפופה זה לא יספיק וברגע שיתחיל כדור שלג גם הטובים לא ירצו להישאר".


כאמור, ביום ראשון בשבוע שעבר חזרה הקבוצה להתאמן והנוכחות הייתה דלילה, ביום שלישי כבר הגיעו יותר שחקנים. יש לציין שיש שורה של שחקנים שמעוניינים להצטרף והקבוצה מעוניינת בהם כמו החלוץ דרור ויצמן והבלם אור לוי ממצטייני כסייפה אשתקד אבל התשובה שנאמרת שוב ושוב: אין כסף.
אגב, מסתבר שבחודש וחצי האחרונים יש נתק מוחלט בין העמותה לנציגי העירייה, כל צד מלא בטענות כנגד הצד השני ומי שמשלם את המחיר כרגע זה המועדון שרק לפני 2 עונות רשם עונת שיא עם 2500 במשחק עליה וארגון אוהדים מרשים שמאוכזב מאוד ממה שקורה הקיץ והבטיח שלא ישתוק נוכח מה שקורה. בשבוע
כך או כך, אומרים שחקנים "דרוש מבוגר אחראי שיפתור את המחלוקות ויעלה פיתרונות. הנה בדרך כלל הם משלמים שמונה משכורות וכעת הם צריכים לשלם ארבע, מה הבעיה להזרים את כל התקציב שגם כך אושר ולבנות קבוצה חזקה שקודם כל לא תסתבך במאבקי תחתית ותאיים על הצמרת. כרגע המצב לא מעודד והגיע הזמן שגם ראש העיר שידע מצוין להגיע להצטלם בהצלחות ובזכיה בגביע בעונה שעברה יכנס לעובי הקורה".
בתוך כך, שדרות תשחק בבית א' ותפתח את העונה בחוץ מול בית"ר יבנה בדיוק בעוד כשבועיים.

מכבי שדרות הייתה מקור גאווה ואושר לתושבים רבים בעיר שראו בה נקודת אור ושמחה. בכל יום שישי התאחדו והתאגדו אלפי אוהדים שהעונה הזאת, דווקא בתקופת הקורונה הקשה, רואים את הקבוצה נעלמת להם מול העיניים.

About נטע בלחנס

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.