משרד הכלכלה והתעשייה מקדם עסקים מקומיים בשדרות

מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה: "הרעיון באירועים מסוג זה הוא להביא חברות גדולות ולחבר אותן לעסקים מקומיים. שיתופי הפעולה שיכולים להיווצר ממפגש זה יטיבו עם שני הצדדים ויפתחו את השוק העסקי בדרום בפרט ובישראל בכלל.

משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף דרום יחד עם עיריית שדרות ובשיתוף חברת שטראוס קיימו כנס לקידום הזדמנויות לעסקים המקומיים והזמינו אותם להצטרף לרשימת הספקים באחת מחברות המזון הגדולות בישראל.

הכנס הינו חלק מסדרת כנסים ואירועים שמשרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינונים מקדמים בשנים האחרונות במטרה להרחיב את היקפי ההזדמנויות העסקיות של העסקים הקטנים והבינוניים.

בכנס שהתקיים ביום שלישי במתנ"ס שדרות, חברת שטראוס, משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף דרום, הציגו את הדרכים שבאמצעותן יכולים העסקים ליצור קשר ולהיכנס לרשימת הספקים של החברה.

בשיאו של הכנס, התקיים דיאלוג בין בעלי העסקים המקומיים ונציגים בכירים מארגון הרכש של שטראוס בפורמט של 'שולחנות עגולים', אשר אפשר לעסקים להציג את עצמם בצורה בלתי פורמאלית למנהלי הרכש של החברה ולדון באפשרות למתן פתרונות לצרכים של החברה ממגוון בעלי העסקים שהגיעו.

רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה שהגיע לכנס אמר כי "הרעיון באירועים מסוג זה הוא להביא חברות גדולות ולחבר אותן לעסקים מקומיים. שיתופי הפעולה שיכולים להיווצר ממפגש זה יטיבו עם שני הצדדים ויפתחו את השוק העסקי בדרום בפרט ובישראל בכלל. העסקים הקטנים והבינוניים מהווים את מנוע הצמיחה המרכזי במשק ואנו שמחים על הנכונות של חברות גדולות כמו שטראוס להיפגש עם בעלי העסקים, להעביר להם את הכלים ואת הידע שהם צברו ולתת להם הזדמנות לקחת חלק בפעילות החברה"

    רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה

רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. צילום: יח"צ

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, הגיע לאירוע ובירך על היוזמה להרמת כנס זה: "כיף לראות בעלי עסקים רבים שמצליחים ורוצים לגדול ולצמוח. ככל שהעיר גדלה כך יש צורך ביותר בעלי מקצוע יזמים במגוון תחומים, ואנחנו שמחים לארח אתכם כאן, היום ותמיד. נשמח שמהכנס הזה ייוולדו שיתופי-פעולה יפים עם חברת 'שטראוס' הגדולה".

סמנכ"ל שרשרת הספקה ותפעול  של חברת שטראוס מר משה ריעני בירך את המשתתפים ואמר "שחברת שטראוס כחברה בעלת מודעות ומעורבות חברתית גבוהה רואה חשיבות בעבודה עם עסקים קטנים ולכן קיימת חשיבות רבה בהבנה ובהיכרות של עסקים אלו עם מערכת הרכש של החברה ועם הצרכים שלה. המטרה שלנו, הוסיף ואמר, היא לסייע לכם, בעלי העסקים, ללמוד ולהתפתח  במטרה להגיע  לחיבור עם חברות גדולות בכלל ולא רק עם שטראוס'

צוות מעוף המקומי, בהובלתה של שרית מנשקו, מנהלת סניף שדרות עוטף עזה, קיבלו את 200 בעלי העסקים שהגיעו לכנס וליוו אותם לאורך כל היום במטרה להציע להם מגוון כלים ופתרונות הנדרשים כחלק מתהליך כניסה כספק לחברת שטראוס – זאת כחלק מהשרות שמוצע לבעלי עסקים באזור.

סניף מעוף שדרות עוטף עזה הינו חלק ממערך השטח של  הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים במשרד הכלכלה והתעשייה ובין מגוון השירותים מציע: הדרכות וקורסים במגוון תחומים הרלוונטיים לבעלי העסקים, מימון וייעוץ מקצועי בהתאם לצרכי בעל העסק.

 

לכתבה הבאה:

שעתיים לתוך הסגר: הנחיות לא ברורות ובלבול עצום

בזמן שבממשלה ממשיכים לריב על הגבלות נוספות, בשעה 14:00 החל הסגר הכללי ברחבי המדינה שיימשך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.