יום שישי , 29 מאי 2020

מרכז הצעירים מציג: איך עושה סטודנט?

עשרות צעירים העומדים לפתוח שנה ראשונה באקדמיה כסטודנטים השתתפו השבוע בסדנת הכנה לאקדמיה שארגן מרכז הצעירים בשדרות

את הערב, הראשון מתוך סדרת מפגשים שנקראת "איך עושה סטודנט?" הנחתה המרצה אורנה הורוביץ, שהעשירה את הסטודנטים לעתיד בטכניקות למידה, מי הם סוגי הלומדים וכיצד כדאי ללמוד בכל תחום.

לאחר מכן, נהנו המשתתפים מארוחת ערב עשירה של "הפגז של אלבז" שפרגן בגדול, ונכנסו לחלק השני של הערב שעסק בניהול נכון של זמן וסדרי עדיפויות, חשיבות התכנון וכיצד הוא מסייע לייעול התפקוד היומיומי והלימודי, כששתי דקות של תכנון נכון חוסך שעות של בלאגן.

ומה בנוגע לאנגלית? כאן נכנסה לפעולה מיטל רגב, מרצה לאנגלית במכללת ספיר, שהסבירה לסטודנטים על מבנה הקורסים לאנגלית וכיצד ניגשים אליהם.

"הסדנה הייתה ממש מעניינת ואפקטיבית", מסר ל'שדרונט' ליפז אבקסיס, שמתחיל לימודי תואר ראשון בשבוע הבא. "עשו לי ממש סדר בראש, המרצה היתה מעולה ואני ממליץ בחום לכל הסטודנטים בעיר להשתתף".

גם אברהם יגודאייב, שמתחיל בשבוע הבא תואר ראשון במדעי המחשב במכללת ספיר, יצא מסופק מהערב: "היה מאוד משמעותי. קצת חששתי מפתיחת השנה, עכשיו מרגיש מוכן יותר".

"זיהינו את הצורך של סטודנטים צעירים לדעת כיצד ניגשים לכל העניין הזה של לימודים אקדמיים, ששונים מאוד מכל מה שהכירו בעבר", אמר יוזמת הערב בת אל שגב, רכזת 'הישגים'- תכנית לאומית לקידום השכלה גבוהה, "לכן יזמנו את הסדנה הזאת, שבסדרת מפגשים מכינה את הצעירים לעולם ההשכלה הגבוהה ונותנת להם המון ידע, לקראת מה הם הולכים ואיך להתמודד עם הדרישות הגבוהות והאינטנסיביות הרבה בלימודי התואר".

 

 

 

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.