יום רביעי , 1 אפריל 2020

מכבי שדרות חוזרת לשחק בבית

במכבי ציון שדרות רוצים מאוד לחזור למסלול הניצחונות במשחק הביתי הראשון העונה נגד בני יצ'אלאל (שישי 12:30). ארבעה שחקני הרכב ייעדרו בגלל פציעות.

אחרי הפסד הבכורה בליגה במחזור שעבר במכבי ציון שדרות ירצו מאוד לחזור לחייך כבר במשחק מחר נגד בני יצ'אלאל רחובות. לראשונה העונה תשחק שדרות במגרשה הביתי הישן עד אשר יוכלו לעלות לשחק באצטדיון הכדורגל. מול שדרות שמגיעה בהרכב חסר מאוד תתייצב הקבוצה העקשנית שמורכבת מבני העדה האתיופית. עוד לפני המשחק שיתקיים בשעה 12:30 החליטו במחלקת הספורט של העירייה בראשותו של מחזיק התיק אביאל בן זיקרי לקיים החל מהשעה 11:00 בבוקר הפנינג מיוחד שיכלול מתנפחים, פינת איפור וקעקועים ותחרות בעיטות מחצית מגרש- המנצח יזכה בפרס.

בתוך כך, קשה לומר ששדרות מגיעה למשחק במצב הכי אופטימלי שיש. מתחילת העונה סובלת הקבוצה ממכת פציעות. הראשון היה הקשר האחורי צח זלינגר שנפצע במשחק הגביע ומאז לא שב לפעילות, יתכן ובמשחק הזה הוא יקבל דקות ראשונות בליגה. נוסף על כך, לפני כשבועיים נפצע הבלם דור אלקבץ באזור הברך כך שהוא ייעדר במקרה הטוב חודש, בשל כך הוחתם בלם נוסף בן אלפסי שערך את הבכורה במשחק באשדוד בשבוע שעבר אך לרוע המזל של הקבוצה הוא נפצע בברכו וייעדר לפחות שבועיים, אל רשימת הפצועים מהמשחק באשדוד הצטרף גם הקשר אסי כהן שהוחלף כבר בדקה ה-15, ככל הנראה הוא ייעדר עוד שבועיים. אם לא די בבעיות, באימון המסכם ערב החג (רביעי בצהריים) נפצע גם החלוץ דרור ויצמן לאחר שנתקל בבור של ממטרה, בבדיקה שעשה אובחן שבר בקרסול שלא ייאלץ אותו לשים גבס אך ידרוש ממנו מנוחה ממושכת. למרות זאת, בקבוצה מקווים כי הסגל הנוכחי מספיק טוב כדי להתמודד עם החיסרון של לא פחות מארבעה שחקני הרכב.

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.