יום שלישי , 26 מאי 2020

מי מנסה לסכסך בין השכנים במשעול הערבה בשדרות?

דיירים בשכונה החלו לקבל הודעות לא נעימות מצד דיירים אחרים מה שהחל לעורר כעס אחד כלפי השני אלא שמהר מאוד הם גילו כי מדובר ב"התחזות" על רקע בעיות החנייה במתחם. המשטרה פתחה בחקירה

"מקרה ביזארי" לא פחות, מעסיק בימים האחרונים מספר דיירים שמתגוררים במשעול הערבה, מתחם מגורים חדש יחסית ליד המתנ"ס העירוני בשדרות.  דיירים קיבלו הודעות שבהם דיירים אחרים הטיחו בהם האשמות, אלא שכעת חוקרת המשטרה חשד להתחזות.

ביום שני בערב הגיעה לחניון ניידת משטרה, כפי שקורה לא מעט בעקבות תלונה של אחד הדיירים על כך שכלי רכב חונה במקום אסור, במקרה הזה על רמפה שמיועדת לבעלי מוגבלות אשר נעים בכיסא גלגלים. למרות שאכן מדובר בעבירה על החוק ודיירים בהחלט לא צריכים להחנות במקום אסור, הדבר עורר כעס רב מצד אחד הדיירים שקיבל דו"ח של 700 שקלים. אל כעסו הצטרפו מספר דיירים נוספים, שטענו להיעדר שכנות טובה שכן לפני שמזמינים משטרה היה ראוי קודם להתריע בפני אותו שכן ולמנוע ממנו לקבל קנס מיותר. "מדובר בשכונה חדשה יחסית עם אוכלוסייה מצוינת וכמו בכל מתחם מגורים בשדרות יש בעיה גדולה של חנייה" מספר אחד מדיירי משעול הערבה, "במעמד הרכישה כל דייר קיבל חנייה לרכב אחד כשלא מעט משפחות מחזיקות שני כלי רכב והדבר יוצר בעיה ולכן דיירים מחנים בכל מקום אפשרי, שאינו חוסם את התנועה או חנייה של שכן אחר".

"הדיירת שהייתה בהלם מתוכן ההודעה פנתה לאותה דיירת שנדהמה עוד יותר שכביכול נשלחה הודעת אסמס, לדבריה היא מעולם לא שלחה דבר כזה"

בחודשים האחרונים הוזעקה המשטרה שוב ושוב לשכונה, גורמים בתחנת שדרות סיפרו כי מצאו עצמם 5 פעמים בכל ערב מקבלים קריאות. "בהתחלה הסתפקנו בהגעה למקום ואיתור הרכב וכנראה לא הרתיע מספיק לכן בכל הגעה שלנו התחלנו לתת דו"ח. תושבים בשכונה צריכים להבין שאנחנו לא יכולים להיות בייביסיטר יותר ואם יש סימונים של אדום-לבן או סימון של נכים או סימון של חנייה פרטית ברור להם שאסור להחנות את הרכב, נקודה".

אגב, יש לציין כי למען הסדר בשכונה, חברת הבנייה "נחום עמוס" התקינה מחסום אולם אחרי חודשיים בלבד הוא נהרס, לא ברור אם במכוון או בטעות.

בתוך כך, לאחר שאחד הדיירים קיבל דו"ח החלו לצוץ שמועות על מי עומד מאחורי הזמנת המשטרה. מספר שעות לאחר מכן קיבלה אחת מדיירות השכונה הודעה כביכול משכנתה "איך היא לא מתביישת להזמין משטרה", הדיירת שהייתה בהלם מתוכן ההודעה פנתה לאותה דיירת שנדהמה עוד יותר שכביכול נשלחה הודעת אסמס, לדבריה היא מעולם לא שלחה דבר כזה. תוך זמן קצר התברר כי לפחות עוד שני דיירים קיבלו הודעה מוזרה, אחד מהם קיבל הודעה:"תתבייש לך, מזמין ניידת ודופק את השכנים, בושה וחרפה שכנים כאלו ועוד מנסה לשקר שזה לא הוא".

לאחר שעשו בירורים הגיעו למסקנה הדיירים כי מדובר במתחזה. ביום שלישי בצהריים הם ניגשו להגיש תלונה במשטרת שדרות שפתחה מייד בחקירה, בין היתר הוגשה בקשה לבית המשפט שיתיר לבדוק מי עומד מאחורי ההודעות. "אנחנו ממש בהלם שיש אנשים כאלה" אמרו דיירים בשכונה בכעס, "מעשה כזה יכול בקלות לגרום לאלימות בין שכנים. סומכים על המשטרה שתאתר את המתחזה שאיים להרוס לנו שכנות טובה".

 

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.