מבזקים
בדרך לבחירות. צילום: פלאש 90

יאיר לפיד תוקף: "הגיע זמן לבחירות"

הסערה סביב הקמת הוועדה לבדיקת עסקת הצוללות ממשיכה לתת את אותותיה במגרש הפוליטי. יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד קרא: "הגיע הזמן לבחירות, מהממשלה הזאת לא ייצא כלום"

שר הביטחון בני גנץ עורר אתמול סערה במערכת הפוליטית כשהקים ועדה לבדיקת הצוללות ובעצם קרא תיגר על הממשלה שהוא עצמו חלק ממנה. במהלך הזה הצהיר גנץ, באופן לא גלוי, שמדינת ישראל הולכת לבחירות רביעיות בתוך כשנתיים, כשברקע כמובן משבר הקורונה המחריף.

היום הצטרף לפיד לקולות התומכים בבחירות בקרוב כשאמר: הגיע הזמן לבחירות, מהממשלה הזאת לא ייצא כלום. הפוליטיקאים עסוקים רק בעצמם, בג'ובים שלהם ובמריבות העלובות שלהם. הם לא עובדים בשביל אזרחי ישראל ואכפת להם רק מהכיסא של עצמם", תקף.

הסערה הפוליטית באה על רקע נסיעתו החשאית של ראש הממשלה בנימין נתניהו לפגישה עם יורש העצר הסעודי, כשהוא מסתיר זאת משותפו לממשלה בני גנץ ומשר חוץ גבי אשכנזי. גנץ לא נשאר חייב ושיגר מסר לראש הממשלה כשאמר: "הדלפת הטיסה החשאית של רה"מ לסעודיה הינה צעד חסר אחריות. לא כך אני נוהג, ואתם יכולים לדמיין לעצמכם כמה דברים חשאיים עשיתי במהלך חיי, כולל בשליחותו של ראש הממשלה נתניהו. מעולם לא נהגתי כך ומעולם לא אנהג כך, ואני חושב שבהקשר הזה אזרחי ישראל צריכים להיות מוטרדים".

כעת כל שנותר הוא להמתין ולראות כיצד תנהג הממשלה בעניין הבחירות, כשכל העת היא אמורה לטפל באחד המשברים הקשים בתולדותיה.

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.