יום חמישי , 28 מאי 2020
טעות במדידה. המרכז מסחרי
טעות במדידה. המרכז מסחרי

טעות במדידה

הסוחרים במרכז המסחרי נדרשו בטעות לשלם ארנונה על הפרגולות שמוצבות בשטח ציבורי. העירייה: "ראש העיר נזף בחברת הסקרים"

המרכז המסחרי בשדרות צפוי לעבור בחודשים הקרובים מתיחת פנים גדולה אך מה שמטריד מאוד את הסוחרים בשבועות האחרונים הם החיובים שהם נדרשים לשלם בגין ארנונה על שטח ציבורי סמוך לבית העסק שלהם.

כזכור, מחאתם פרצה כאשר הם נדרשו לשלם עבור אגרת השילוט אבל לאחר שבחנו לעומק את דרישת העירייה נדהמו לגלות כי בחיוב הארנונה המופרז שנשלח אליהם מופיעות מדידות חדשות שלא בתחומם ועליהם הם נדרשים לשלם. במכתב התשלום נכתב "עבור גגות שאינם חדירים למים", אלא שעל פי תכניות העירייה מדובר בשטח ציבורי ולא שטח פרטי – כלומר הפרגולות עליהן נדרשו לשלם כלל אינו שייך לבעלי העסקים. "הדרישה תמוהה בעיני, הם דורשים מאתנו כסף על דברים שלא קיימים, במקום לשפץ את המרכז כפי שהבטיחו הם דורשים מאתנו כסף על שטח שהוא בכלל ציבורי", אמר ששון שרה, בעל חנות במרכז המסחרי. "זו חלמאות לבקש מאתנו משהו שלא שייך לנו. אנחנו מרגישים שהעירייה במקום לסייע לבעלי העסקים הקטנים בעיר שגם ככה מנסה להתאושש מהשנים הקשות של ירי הקסאמים, מקשה עוד יותר וממציאה תשלומים".

תחילה עוד טענו בעירייה כי חיוב זה נשלח על-פי חוק אבל לאחר בדיקה מקיפה התברר כי טענתם של הסוחרים במרכז המסחרי מוצדקת והעירייה הודתה כי נפלה טעות לאחר שחברת הסקרים חישבה בטעות גם את הפרגולות. "אכן נפלה טעות ובשל כך ראש העיר נזף בחברת הסקרים. ראש העיר, אלון דוידי, ימשיך לעקוב עד לתיקון הטעות", התייחסו בעירייה.

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.