טעויות בעיצוב תאורה לבית

ישנן טעיות נפוצות בעיצוב תאורה לבית, אשר רבים חוזרים עליהן. למשל פיזור לא נכון של גופי תאורה שאינם מתאימים לחללים השונים בבית. יש לתכנן את נקודות התאורה עם הבנייה או השיפוץ היסודי של הבית, אחרת, תצטרכו לחצוב שוב בקירות להוספת נקודות חדשות. יש לציין, כי רצוי שתהיינה נקודות תאורה נוספות על פני מעטות מדי. יש להתקין גם מתגים נוספים לנוחות כגון ליד המיטות. גם פיצול השחיטה בחדרים שיש בהם הרבה נקודות של גופי תאורה. אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ולרכוש גופי תאורה מתאימים לחללים השונים בביתכם. גם תאורה קרה או בהירה מדי, היא טעות בבחירה כאשר מדובר בחללים כגון חדרים שונים בבית. תאורה בהירה יכולה להתאים במטבח.

בחדרי השינה, יש לבחור בתאורה בעלת גוון חם יותר, כך שחדר השינה יתאים למהות שלו שהיא מנוחה ושהייה נעימה. זכרו, כי חדרי השינה הם לא חדרי עבודה או מטבח ולכן יש להתאים את התאורה הנכונה וגוון האור. גם בחדר המקלחת, יש לבחור בתאורה בטיחותית אשר מיועד לחדרים רטובים. למשל גופי תאורה צמודי תקרה, יתאימו לחדר הרחצה.  שימו לב שלא לחסוך ברכישת גופי תאורה בטיחותיים לחדרים רטובים כגון חדר האמבט. תוכלו למצוא קטלוגים ולהיכנס לאתרים אשר מציעים גופי תאורה ואפילו כאלה שהם אתרים מקוונים, אשר מתאימים לתקופת הקורונה בסגרים. להזמנת תאורה, לחצו כאן>>

 דימרים לאווירה  טובה וחיסכון באנרגיה

 גם דימרים, או בשמם השני עמעמים, מומלץ לרכוש. זהו מוצר חיוני, אשר מתאים גם לאווירה וגם לחיסכון בחשמל. אנשים רבים לא שמים לפרט זה. תאורת סימון או תאורה לגינה, מומלץ כי תהיה תאורה סולארית וישנם יועצים שישמחו לייעץ לכם באולמות  המשווקים גופי תאורה לכל חלל אם בבית ואם מחוצה לו. גם תאורה למרפסת או לפרגולה ולחצר בכלל, תאורת שבילי גישה ונקודות שאתם מעוניינים להאיר בשעות הערב, יש לדאוג כי התאורה שתבחרו לא תגרום לקורוזיה ולכן, יש לרכוש גופי תאורה שמגנים מקורוזיה.

תאורה חסכונית ניתנת ליישום, באמצעות נורות LED. גם רכישת נורות  אלה שנחשבות לנפוצות וליעילות ביותר, יש לרכוש מחברה מוכרת, על מנת לא לרכוש בכל תקופה קצרה נורות חדשות שהן באיכות ירודה. מומלץ לקבל מידע לגבי יצרניות מומלצות של נורות הלד. יש שסבורים שאם הם מתקינים הרבה גופי תאורה במקום אחד , יכול להאיר טוב יותר חללים מסוימים. זוהי טעות משום שיש להתחשב באופן שאנו משתמשים בתאורה.

שליטה מלאה בגופי התאורה

 זהו שלב חשוב שיש לבצע, לאחר שכבר התקנתם גופי תאורה . שימו לב למתגים שיהיו נוח לכם לשימוש ויהיו קרובים לנקודות נוחות שיהיו בקרבה אליכם. בדרך זו, תוכלו לשלוט על הדלקה וכיבוי של האורות בבית. אם ברצונכם לדעת פרטים מפורטים יותר, או לקבל ייעוץ ולרכוש גופי תאורה מתאימים לביתכם, אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנטי מיקס מקס ולהתרשם מהמבחר המלא של כל סוגי התאורה לבית ולגינה>>

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.