שבת , 30 מאי 2020

טיל שנורה מעזה פגע בבית במושב משמרת בשרון, 6 פצועים בדרגות שונות בהם תינוק

הבוקר בשעה 5:20, בפעם השניה בתוך שבועיים,  ירו ארגוני הטרור טיל לעבר מררכז הארץ. הטיל פגע בבית באיזור השרון שקרס על יושביו, ונפצעו כ6 אנשים בהם שניים במצב בינוני, ותינוק במצב קל.

ממד"א נמסר: בשעה 05:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על נפילת רק"ק ביישוב בשרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ל- 6 מדיירי הבית שיצאו מהבית, בהם אשה כבת 50 במצב קל עד בינוני, וגבר ואשה ושני תינוקות במצב קל. בנוסף מטופלים מספר נפגעי חרדה ובודדים שנפצעו קל בדרכם למרחב המוגן. עדכון בהמשך.

קרדיט צילום: דן אסולין
קרדיט צילום: דן אסולין
קרדיט צילום: דן אסולין
קרדיט צילום: דן אסולין

 

מלשכת ראש הממשלה, השוהה כעת בוושינגטון, נמסר כי "נתניהו מעודכן לגבי ירי הרקטות. בדקות הקרובות תתקיים התייעצות ביטחונית טלפונית עם הרמטכ"ל, ראש השב"כ, ראש המל"ל ובכירי מערכת הביטחון".

הרמטכ"ל לשעבר ויו"ר מפלגת כחולבן בני גנץ הגיב לאירוע ואמר כי "‏נתניהו איבד את הביטחון ואזרחי ישראל חווים שוב אזעקה ופגיעה ישירה בבית הפעם בשרון.
המציאות שבה חמאס הופך את ישראל לבת ערובה היא חסרת תקדים ובלתי נתפסת. מדובר בפשיטת רגל בטחונית ונתניהו חייב לארוז מיד ולשוב לישראל כדי לטפל בהסלמה החמורה.
‏מי שאינו מגיב בתוקפנות וכוח ומשלם פרוטקשן לחמאס, מתייחס בביטול להתקפות על תושבי הדרום, וזילזל בהתקפה על ת"א מקבל כעת טילים על השרון.
האם גם עכשיו תנוח דעתו עם הודעת חמאס על טעות או שיואיל סוף סוף להתרכז בביטחון אזרחי המדינה ולא בעיסוק בענייניו המשפטיים.
שולח החלמה מהירה לפצועים."

תגובתו של ראש הממשלה:

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.