יום שישי , 29 מאי 2020
סגן ראש העיר, טל נחשונוב, באולם הדיונים. צילום: מאיר דהן
סגן ראש העיר, טל נחשונוב, באולם הדיונים. צילום: מאיר דהן

"זה רק אינטרס פוליטי"

זמן קצר לאחר ששוחרר ממעצר התייצב סגן ראש העיר, אנטולי נחשונוב, אל מול המצלמות ל ערוץ 1 והפנה אצבע מאשימה דווקא לעבר חברי המועצה "דוברי הרוסית", כפי שהוא הגדיר אותם

רק מספר שעות אחרי ששוחרר ממעצר בחשד לקבלת דבר במרמה, הפרת אמונים, גנבה בידי עובד ציבור והלבנת הון, התייצב סגן ראש עיריית שדרות ומחזיק תיק הקךיטה, אנטולי נחשונוב, אל מול המצלמות של ערוץ 1 וסיפק לכתב הערוץ, איציק זוארץ, את גרסתו לחשדות הקשים שמופנים כלפיו.

"אלה חברי מועצה דוברי רוסית והחברים שלהם, שכנראה עשו את העבירות והם חושבים שאני לא יודע, אבל אני יודע הכל. לכל אחד יגיע הזמן שלו, אנחנו נעשה את העבודה שלנו"

"זה רק אינטרס פוליטי, קודם כל אינטרס פוליטי" אומר נחשונוב. "כשאני קיבלתי את תיק הקליטה היה מאה אלף שקל תקציב שנתי, היום אני הגעתי למיליון וחצי, וכמובן כואב להם, שיש לנו תקציב ואני עושה עבודה". נחשונוב הפנה אצבע מאשימה דווקא לחברי המועצה "דוברי הרוסית", כפי שהוא בחר לכנות אותם ואמר: "אלה חברי מועצה דוברי רוסית והחברים שלהם, שכנראה עשו את העבירות והם חושבים שאני לא יודע, אבל אני יודע הכל. לכל אחד יגיע הזמן שלו, אנחנו נעשה את העבודה שלנו. אנחנו נעשה את העבודה לא פחות טוב מהמשטרה, אנחנו גם יודעים לעבוד, אנחנו יודעים הרבה דברים. אנחנו רק בינתיים לא מפרסמים, לכל אחד ולכל דבר יש זמן משלו".

עורך הדין, אלי אונגר, המייצג את נחשונוב אמר: "מדובר בבן אדם, איש משפחה, אב לילדים, סבא לנכדים, לחמישה נכדים. יש פער עצום בין ההיקף ועוצמת החשד לבין הנזק הנוראי לשמו הטוב. הפערים הללו שבין הנזק שנגרם לאדם, שבונה את שמו הטוב לאורך עשרות בשנים ואז בכתבה אחת בעיתון, בכתבה אחת בטלוויזיה משחירים את פניו, פוגעים בשמו הטוב, מזיקים לו בלי לחשוב לרגע על קשרי המשפחה שלו, על העבודה שלו".

צפו בראיון המלא שנתן נחשונוב לכתב ערוץ 1 איציק זוארץ, ושודר ביומן

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.