יום ה' | 17.6.21 | 12:00

התרגשות גדולה בשדרות לקראת קרב העלייה המסקרן נגד אילת

בני אילת זקוקה לנקודה, מכבי ציון שדרות זקוקה לניצחון. הערב (17:45) האצטדיון העירוני יהיה מלא עד אפס מקום לקראת המפגש הכי מסקרן בליגות הנמוכות. משדר מיוחד עם כל העדכונים האחרונים בשעה 16:00 של יציע הנמוכות ב"שדרונט לייב".

קרב העלייה בליגה ב' דרום ב' על הכרטיס הישיר לליגה א' מגיע היום לישורת האחרונה. בני אילת ומכבי ציון שדרות התמודדו יחד בבית א' והעפילו משם למשחקי הפליאוף העליון, אחת מהן תהיה בתום המפגש המסקרן באצטדיון העירוני בשדרות העולה.

במקביל, יתקיים משחק מסקרן נוסף בירוחם שם תתמודד הפועל מול הפועל לוד שאיבדה עניין. ראשית, ירוחם זקוקה לניצחון כדי להבטיח את המקום השני ב-2 תרחישים. הפסד של אילת והיא מעפילה על חשבונה למשחקי המבחן בגלל היתרון במפגשים ביניהם, תיקו של שדרות והיא זקוקה לניצחון של 3:0 כדי לעלות במקומה מהמקום השני. במקרה של שוויון בנקודות ובהפרש שערים יתקיים משחק מכריע במגרש נייטרלי נגד שדרות.

כאמור, לקראת המפגש המסקרן קבעה המשטרה כי הכניסה תהיה עם כרטיסי כניסה כדי לא לחרוג מהכמות המותרת לכניסת קהל (1,150). ביום שלישי תוך פחות מ-20 דקות נחטפו כל הכרטיסים שהוקצו לשדרות כך שהאצטדיון עצמו וגם מסביב לו בגדרות יהיה מלא. ארגון האוהדים 'שדרותיה' מתכנן הרבה הפתעות מבחינת עידוד ותפאורה. לפני המשחק יחולקו צעיפים וחולצות.

מבחינה מקצועית מכבי שדרות לא מגיעה במצב הכי אידיאלי בעקבות הפציעות של גד עובדיה  והבלם הוותיק אלון יופה שיחסר מאוד במרכז ההגנה אבל למאמן טלקר יש מספיק כלים טובים כדי להתגבר על השחקנים החסרים. מנגד, בני אילת תחסר בהתקפה שחקן משמעותי- דניאל אלימלך שהורחק באדום במשחק האחרון. יחד עם זאת, יש לה את מלך השערים של הליגה שחר בן ארי שמביא הרבה ניסיון לחבורה הצעירה של שרון חיטמן.

 המפגש הקודם באילת לפני שבועיים. צילום: רון בלומנטל

המשחק עצמו יועבר בשידור חי (שידור מפוצל) בערוץ הספורט, בשדרות יקיימו לפני המשחק טקס מיוחד לזכרו של איש המשק של המועדון דוד גוייחנברג שבדיוק היום מציינים 11 חודשים לטרגדיה הגדולה. נציין כי כמחווה ארגון האוהדים יציב שלט לזכרו, כמו כן בצהריים הם יעלו לבית העלמין להדליק נר לזכרו. "אם יש מישהו שהכי ראוי ביום הזה להקדיש לו עליית ליגה זה דוד שתמיד יישאר בליבנו, שהיה הלב של המועדון".

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.