יום רביעי , 3 יוני 2020

השרה מירי רגב בשדות נגב: "צריך לחזור לסיכולים הממוקדים עד שהשקט יחזור לדרום"

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הגיעה לביקור בשדות נגב ביום ראשון במהלך צום תשעה באב. השרה הגיעה לאזורים שנשרפו בחודשים האחרונים, בהם היתה בעבר כשהיו ירוקים. " צריך לחזור לסיכולים הממוקדים עד שיהיה שקט בדרום" אמרה רגב במהלך הסיור.

לאחר  מכן הגיעה השרה לשיחה עם תושבים בקיבוץ עלומים.
במהלך השיחה התושבים תיארו בפניה את צורת החיים המורכבת תחת המציאות הביטחונית בחודשים האחרונים ונתנו דוגמאות לקושי הקיים לנוכח האזעקות והשריפות. השרה רגב הקשיבה בקשב רב וענתה לכל שאלה באופן אישי.

 

"כולנו מבינים שאנו במערכה ואין דבר כזה "זבנג וגמרנו" במערכה. אנו במלחמה מתמדת עם ארגון חמאס שרוצה להשמיד אותנו ולסלק אותנו מכאן" אמרה השרה רגב והוסיפה"אנו בממשלה מאוד מעריכים אתכם ואת העובדה שאתם גרים כאן מתוך ציונות אמיתית. נשתדל לעזור כמה שאפשר."

צילום: דוברות שדות נגב

הדרישה המרכזית שעלתה בשיחה היתה בקשה לבניית בית תרבות גדול ומוגן שיוכל להכיל את התושבים בהתכנסויות שונות בזמני חרום. כיום אין מקום כזה ממוגן בקיבוץ, דבר הגורם למתח וחוסר נוחות בימי חרום כפי שהיה בשבתות האחרונות. השרה מצידה הבטיחה לבדוק ברצינות את קידום הקמתו של בית תרבות ממוגן לישובים בעוטף כדי לפתור את בעיית ההתכנסות של חברי הישוב.

יש לציין כי בין השרה לראש המועצה שוררים יחסים מצויינים כבר תקופה ארוכה. ראש המועצה אמר בפגישה עם תושבי עלומים:" השרה רגב מגיעה לבקר גם בזמנים רגילים ולא רק בזמני חירום. היא חברה אמיתית.  כל ביקור כזה של שר בעוטף, מחזק אותנו ומסייע לנו להראות לממשלה את מציאות חיינו כאן. זה חשוב שיבינו בממשלה את צרכינו לעומק. אני מסכים עם השרה שצריך להתחיל עם חיסולים ממוקדים. הדבר הזה יגרום למנהיגי החמאס שיושבים בנחת בבתיהם לחשוב פעמיים אם כדאי להם להמשיך את פעילות הטרור בה הם עוסקין ללא הפסקה . ובכל מצב אנו התושבים ניתן גיבוי מלא לממשלה גם במצב של הסלמה או מלחמה."

השרה רגב עם ראש המועצה תמיר עידאן. צילום: דוברות שדות נגב

לכתבה הבאה:

צפו: עומס גדול בתור לבדיקת קורונה לתלמידי גוטוירט

שלוש קופות חולים העמידו תחנות בדיקה בסמוך לתיכון שבו קיים חשש להידבקות המונית. ראש העיר: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.