יום חמישי , 28 מאי 2020

הושק הפסטיבל האורבני "דרום אדום" בשדרות

הצלחה גדולה לאירוע הראשון מתוך ארבעה של "פסטיבל אורבני" במסגרת "דרום אדום" בשדרות. מאות אנשים הגיעו בשישי האחרון לרחבת העירייה ונהנו מאירוע על טהרת פסטיבל הזמר והפזמון שהתקיים בשנות ה-70 וה-80, מאווירה טובה ומאוכל משובח.

כחלק מתוכנית התיירות העירונית שהעירייה והקרן לפיתוח שדרות מובילים בשנה האחרונה, הושק ביום שישי האחרון "הפסטיבל האורבני" במסגרת פסטיבל הכלניות המסורתי "דרום אדום", אליו הצטרפה השנה העיר שדרות. מחלקת התיירות בקרן לפיתוח שדרות שמה לה למטרה להכניס לעיר את  המטיילים הרבים המגיעים לאזור לטעום מהנוף התרבותי והקולינרי הייחודי שיש לעיר להציע. הפסטיבל, בשיתוף "פאב שדרות",  התקיים ברחבת העירייה שלבשה אדום לרגל הפסטיבל. העיר נצבעה בדגלים אדומים ומבקרים רבים מחוץ לעיר הגיעו ונהנו מאוד ממופע הצדעה לפסטיבלי הזמר שנערכו בשנות ה-70 וה-80.

המסעדות המקומיות פתחו את שעריהן והכינו למבקרים "מנה אדומה"  ובירה מהחבית של "פאב שדרות". במקום התקיימו פעילות לילדים ודוכני אמנים מקומיים. הפסטיבל מתקיים בכל חודש פברואר, מידי יום שישי, בשעות 12:00 עד 16:00 והכניסה חופשית כמובן. בשישי הקרוב יתקיים אירוע מוסיקלי של ילדי שדרות וסטודנטים כמחווה ל"כבש ה-16" ויצירותיו של יהונתן גפן, החוגג החודש יום הולדת 71.

נציג היזמים, המסעדן יאיר אלבז סיפר: "האווירה במקום של כיף ובילוי אמיתי. אחלה מוזיקה, אחלה אוכל ואחלה אנשים. המון צחוק וכיף של יום שישי.  אני מבקש לברך את ראש העיר ואת הקרן לפיתוח שדרות על היוזמה המדהימה וקורא לתושבים לבוא מידי יום שישי וליהנות".

סגן ראש העיר והממונה על הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל אמסלם, ציין, כי "זו יוזמה נוספת של הקרן בתחום התיירות. שמנו לעצמנו יעד להאיר את שדרות בצדדים היפים שלה. שדרות היא לא עיר הקסאמים שדרות היא עיר תרבות ובילוי". "אני מאמין", הוסיף אמסלם "כי מה שהחל ביום שישי האחרון וימשך השבוע יהפוך למסורת ארוכת שנים של דרום אדום בשדרות".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העיר שדרות ממשיכה לכבוש יעדים בזכות האנשים הטובים שחיים בה. אחרי שהכרזנו על העיר כ"מקום למחשבה" ועלינו במעלה אחוזי הזכאות לבגרות ולאחר שהפכנו לשם דבר בכל הקשור לאירועי תרבות והקמת פארקים גדולים לילדים, כעת אנחנו נכנסים גם לעולם התיירות ולפסטיבל היפה של 'דרום אדום', שחוגג השנה בר-מצווה. אני מזמין את כל תושבי האזור לבקר אצלנו, ליהנות מיצירות האמנים המיוחדים שלנו ומהמופעים המיוחדים שהוכנו לטובת הפסטיבל".

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.