מחאת ההורים בשדרות אתמול. צילום: באדיבות ההורים

הורים משדרות מחו במשרדי אגף החינוך: "הילדים שלנו מפחדים מהסייעת"

לטענתם, הילדים העידו כי הם "מפחדים ממנה" בגלל גישה אגרסיבית לכאורה כלפיהם. בעירייה הודיעו מיד על פתיחת בדיקה לבירור הטענות הקשות.

ביום שני בבוקר התייצבו מספר הורים לילדים הנמצאים באחד הגנים בעיר מול משרדי אגף החינוך בעיר, בטענה כי אחת הסייעות פוגעת בילדיהם לכאורה. בשיחה עם "שדרונט" העידו מספר הורים כי במשך תקופה ארוכה מאוד, ישנה סייעת שילדים מתלוננים עליה בפני ההורים ומפחדים מנוכחותה בגן. עוד טוענים ההורים כי זו לא הפעם הראשונה שעולות טענות נגד אותה הסייעת ואף בעבר התנהלה חקירת משטרה.

המחאה נולדה כבר בימים הראשונים של פתיחת שנת הלימודים לאחר הודעת ווטסאפ שהפיצה אחת האימהות בקבוצת הפייסבוק "שדרות זה בית" שמנהל תושב העיר אלירן ג'רבי. לטענת ההורים לאחר בירורים הם הבינו שזאת אותה הסייעת שהילדים שלהם מתלוננים עליה, ולכן הם החליטו להרים את הכפפה ולפעול בעניין מול העירייה. "אנחנו בשיחות עם גורמים בעירייה אבל אנחנו לא מתכוונים להירגע או להרפות עד שהדבר הזה ייפתר, והמחאה היא רק קצה הקרחון" אומרת אחת האימהות.

כאמור, ההורים התייצבו ברחבת משרדי האגף עם שלטי מחאה ודרישה חד משמעית להרחיק את הסייעת מהמשך עבודתה בגן. בעירייה לא נותרו אדישים מול מחאת ההורים, מנהל האגף החדש, גיל חדש יצא לשוחח עם ההורים והבטיח לבצע בדיקה יסודית לטענות שהועלו.

מעיריית שדרות נמסר: ראשית, יש לציין, כי עיריית שדרות נוקטת באפס סובלנות כלפי מקרי אלימות מצד עובדי ציבור ובמיוחד כלפי ילדים רכים בשנים ופועלת בשקיפות מלאה. בנוגע לשאלתכם, הנושא הגיע לפתחו של אגף החינוך בסוף השבוע ומטופל על-ידי הנהלת האגף מול הסייעת לבירור הטענות. חשוב לציין, כי מבדיקה מקדימה של הטענות, מדובר בסייעת מסורה שעושה עבודתה נאמנה וגננות שעובדות איתה משבחות את עבודתה. עם זאת, מנהל האגף ימצה את הבירור ויפעל לפי ההנחיות בחוק.

לכתבה הבאה:

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.