יום שישי , 29 מאי 2020

הונחה אבן פינה לתחנת הכיבוי בשדרות

 שדרות מתחדשת גם בתחום הכבאות וההצלה: בעקבות מאמציו של ראש העיר, אלון דוידי, ודחיפתו של נציב הכבאות וההצלה, רב-טפסר דדי שמחי, הונחה השבוע אבן הפינה לתחנת הכיבוי החדשה בעיר ברחוב הרב יורם אברג'ל, סמוך לתחנת מד"א. "מגיע ללוחמי האש ולתושבים תחנה גדולה וחדישה", אמר דוידי.

השר לביטחון הפנים, ח״כ גלעד ארדן, נציב כבאות והצלה לישראל, רב-טפסר דדי שמחי, וראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הניחו אבן פינה ביום ראשון השבוע לתחנת כיבוי חדשה בעיר, על שטח של כ-2 דונם, ברחוב הרב יורם אברג'ל.

בטקס השתתפו מנכ״ל המשרד לבטחון פנים, משה (צ'יקו) אדרי, מפקדי כיבוי, נציגי צה״ל ומשטרת ישראל, לוחמי אש של מחוז דרום, חברי מועצת העיר ומנהלי אגפים.

על פי התוכנית ודבריו של השר ארדן בטקס, הקמת התחנה החדשה תושלם תוך שנה.

רב-טפסר שמחי ציין, כי הקמת התחנה החדשה היא חלק מתהליך ההתעצמות של מערך הכבאות בשנים האחרונות. הוא העלה על נס את מקצועיותם ואומץ ליבם של לוחמי האש במיוחד אל מול טרור העפיפונים והבלונים. ״מערך הכבאות הינו גוף הצלה לאומי שמקדיש את זמנו למטרה נעלה אחת: הצלת חיים ורכוש לעתים גם תוך חרוף נפש של הכבאים עצמם״, אמר.

ראש העיר, אלון דוידי, ציין, כי התחנה החדשה נבנית בתפר לשכונות החדשות שמוקמות בעיר ״זה בדיוק הניצחון שלנו לטרור, הם יורים, אנחנו בונים. לתושבים היקרים שלנו וללוחמי האש האמיצים מגיעה תחנה חדישה ומרווחת ועל כך פעלנו ועבדנו יחד עם הנציב שמחי, מפקד מחוז דרום בכבאות וכמובן השר ארדן והצוות שלו״.

מפקד מחוז דרום בכבאות והצלה לישראל, טפסר שמוליק פרידמן, ציין כי בשנה שעברה טיפלה תחנת שדרות בלמעלה מאלף אירועים והיא כיום אחת מתחנות המשנה העמוסות בארץ. ״אנו כבר נמצאים במהלך הכנות מדוקדקות לקראת התחדשות טרור הבלונים, ונהיה מוכנים באופן מיטבי לעונה הבאה", אמר טפסר פרידמן והוסיף: "אני מבטיח לתושבי שדרות והעוטף שנעשה הכל על מנת להגן ולשמור על שגרת החיים באזור״.

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.