יום שלישי , 26 מאי 2020
יהונתן ואימו בכניסה לתחנת שדרות
יהונתן ואימו בכניסה לתחנת שדרות

הגשים חלום: נהג קטר ליום אחד

יהונתן-שלום, ילד אוטיסט בן 7 משדרות, הגשים השבוע חלום והפך לנהג קטר ליום אחד. "אני מודה לכל מי שאיפשר לזה לקרות ועשה את יהונתן מאושר" אומרת האם

זה סיפור מיוחד ומרגש על ילד אחד משדרות, יהונתן-שלום חנן (7), שחלם להיות נהג קטר להיום אחד. חלומו של יהונתן, ילד בעל צרכים מיוחדים, התגשם ביום ראשון האחרון והוא זכה להיכנס לתא הקטר ולהוביל את הרכבת מתחנת שדרות ועד באר שבע. את רצונו להיות

"היה מאושר עד השמיים". יהונתן
"היה מאושר עד השמיים". יהונתן

נהג קטר הביע הילד בפני אמא שלו, שרונה, והיא מצידה החליטה לעשות הכל על מנת להגשים את החלום הקטן של הילד המיוחד שלה.

"יהונתן היה מאושר עד השמיים ועל כך נתונה תודה גדולה לרכבת ישראל ותודה מיוחדת למאיר מלכה, נהג הקטר, אשר עשה  הכל על מנת  לסייע ובפועל היה זה הוא שהגשים את חלומו. הוא עשה  זאת  עם המון אנושיות, הכלה וסבלנות ובעיקר עם חיוך רחב"

"אנחנו נוסעים ברכבת לעיתים קרובות ויהונתן התפעל פעם אחר פעם, מכלי התחבורה הזה והביע את רצונו לראות את נהג הקטר" מספרת האם. בתגובה פנתה שרונה מיד לרכבת ישראל ולאחר התכתבות קצרה ושיחת טלפון אחת, חלומו של יהונתן יצא לדרך.

ביום ראשון האחרון הוא התייצב נרגש בתחנת שדרות ויצא למסע, שילווה אותו עוד תקופה ארוכה. שרונה מבקשת להודות לכל מי שלקח חלק בהגשמת החלום של בנה. "יהונתן היה מאושר עד השמיים ועל כך נתונה תודה גדולה לרכבת ישראל ותודה מיוחדת למאיר מלכה, נהג הקטר אשר עשה  הכל על מנת  לסייע ובפועל היה זה הוא שהגשים את חלומו. הוא עשה  זאת  עם המון אנושיות, הכלה וסבלנות ובעיקר עם חיוך רחב. תודה גם למנהלי התחנה  בשדרות-  יוסי בוהדנה ושרון ויצמן" מסכמת האם.

התקבל באהבה וחיוך
התקבל באהבה וחיוך

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

תגובה אחת

  1. כל הכבוד גם אני חולם להיות נהג קטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.