יום חמישי , 28 מאי 2020

האם תושבי שדרות מרוצים מניקיון העיר?

מידי שבוע יעלה אתר 'שדרונט' סקר הקשור לתחומי החיים בעיר. בואו להצביע, להשפיע ולחולל שינוי. והפעם: מה חושבים תושבי העיר על מצב הניקיון?

נושא הניקיון של העיר שדרות עולה על סדר היום לא פעם. תושבי מתלוננים על ערימות של אשפה, על מחסור בפחים בשכונות מסוימות, על אכיפה לא אפקטיבית וגם על תושבים אחרים, שלא לוקחים אחריות ומזהמים את העיר במו ידיהם.

מרגישים בשינוי
מרגישים בשינוי

העירייה, שהבינה גם היא את חומרת הבעיה, החלה לאחרונה לפעול בעניין ביתר שאת. לפני כחודש הותקנו מצלמות במספר מוקדים ברחבי העיר, על מנת ליצור הרתעה ולהעניש את אלה שזורקים זבל, פסולת בניין וגזם במקומות שאינם מיועדים לכך. מסקר קצר, שערך אתר האינטרנט 'שדרונט', מבית דין וחשבון, עולה כי תושבי העיר אכן חשים שחל שיפור בכל הנוגע למצב הניקיון בעיר, אבל המצב עדיין רחוק מלהיות משביע רצון. למעלה מחמשת אלפים איש מתושבי שדרות נחשפו לסקר, לא כולם בחרו להצביע ולהשפיע. בנוסף, מתגובות התושבים לסקר עולה כי יש עוד הרבה דברים שמטרידים את התושבים מלבד הזבל. "העיר שלנו חייבת לעבור שינוי ושינוי מאוד גדול וכמו שצריך מכל הבחינות והגיע הזמן לטפח את השכונות הוותיקות ולשים תאורה בשכונות ולנו התושבים מגיע את הטוב ביותר" כתב אחד התושבים. תושב אחר כתב: "עם תקציבים שיש כאן וזורמים לעיר כמו מים חובת העירייה לעלות את רמת החיים כאן לקיסריה, אבל אחרי הסרטון שהעלה תושב שדרות שרואה את נהג המשאית מוציא את הזבל מהפח וזורק אותו על הרצפה ואנשים אחר כך מקבלים דוחות על זה אני ממש עצבני ומאוכזב".

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.