יום רביעי , 1 אפריל 2020

גנב ארנק מהעובדת הסוציאלית- ונתפס

במהלך סיור שגרתי של פקחי יחידת השיטור העירוני בשדרות, הם הבחינו באדם שעורר את חשדם. במהלך בדיקתו עלה כי גנב ארנק על תכולתו מעובדת סוציאלית באגף לשירותים חברתיים בעירייה בזמן שקיימה איתו שיחה. הארנק הוחזר לעובדת והחשוד נלקח אחר כבוד לחקירה בתחנת המשטרה.

באחד מימי השבוע שעבר, הגיע לאגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות בחור צעיר, לשעבר תושב שדרות שהיום מתגורר באשדוד. הבחור המתין לעובד סוציאלי המטפל בו במסגרת תכנית "יתד" ולאחר המתנה נפגש איתו.

זמן קצר לאחר הפגישה, במהלך סיור שגרתי של יחידת הפיקוח והשיטור העירוני, הבחינו הפקחים מיקי הרוש ואסף בלחסן בבחור שמסתתר מאחורי בניין מגורים בעיר ומחזיק בידו דבר מה. לאחר מספר דקות, כשהבחור נכנס לתוך מבנה ממנו יתקשה לברוח, פנו אליו הפקחים ושאלו לפשר החפץ בו הוא מחזיק ונענו כי זה ארנק שהוא מצא. לאחר מספר דקות של תחקור, האיש נשבר והודה שגנב את הארנק מעובדת עירייה בזמן ששהה באגף. העובדת סיפרה לאחר מכן, כי הארנק נלקח כנראה מתיקה בזמן שהבחור הסתובב באגף ומבלי שהבחינה בכך. הארנק הכיל כרטיסי אשראי, פנקסי שיקים וכסף מזומן. במהלך הבדיקה החשוד אף הוציא מכיסו סמים.

הפקחים הזמינו למקום ניידת משטרה וזו לקחה את החשוד להמשך חקירה בתחנה. "התקשרו אלי מהמשטרה בדיוק כשיצאתי להוציא את הילדים מהמסגרות ואמרו לי שהארנק שלהם אצלם", סיפרה העובדת שהופתעה מאוד מהשיחה, "הגעתי לתחנה ושאלו אותי במי אני חושדת וישר חשבתי על אותו בחור שראיתי באגף וגם תיארתי קעקוע שיש לו וזה התאים לתיאור של השוטרים שעצרו אותו. אני ממש מודה לפקחים שבאו לי מהשמיים, ממש שאפו על הערנות. הם מצאו את הארנק ממש מהר, סביר להניח שגם למחרת לא הייתי מגלה שהארנק נעלם מהתיק שלי".

ראש העיר, אלון דוידי, שיבח את הפקחים ואת עבודת היחידה בכלל: "הארק על תכולתו הושב לבעליו, עובדת סוציאלית בעירייה, בזכות ערנות של פקחי היחידה שמשהו עורר את חשדם באותו בחור. יחידת הפיקוח והשיטור העירוני עושה עבודה יוצאת דופן בשמירת הסדר הציבורי בעיר וסיוע לתחנת המשטרה המקומית בכל מה שנדרש ועל כך יישר כוח גדול".

לכתבה הבאה:

רב העיר נתיבות מתגייס למאבק בקורונה ושיגר לציבור אגרת מיוחדת

בעיר נתיבות עוקבים בדאגה אחר המתרחש בקהילות חרדיות גדולות ברחבי הארץ ועושים מאמצים גדולה בהסברה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.