יום שישי , 3 יולי 2020

בלי תורים, בקלות ובזול: 'ליאן פיננסים' עושים מהפיכה בשירותי הכספים

תושבי שדרות אולי רגילים לתורות המעיקים בסניף הדואר או בנק המקומי, ועבור שירות פשוט של המרת כספים או העברה בנקאית- העמלות שנגבות מהם יקרות ביותר. אך חברה חדשה שהגיעה לשדרות, 'ליאן פיננסים' שמה, מציעה את אותו השירות ממש, בסביבה נעימה וללא תורות, וכמובן- בעמלות נמוכות וזולות משמעותית. אז אם אתם לקראת טיסה לחו"ל או מעוניינים בשירות פיננסי מהיר, יעיל וזול- הכתבה הזו בדיוק בשבילכם!

גבי מור (29, נשוי באושר לנעם ואב לילדה) מנהל הסניף של "ליאן פיננסים" בשדרות, התפנה אלינו להסביר מעט על הבשורה ששמה "ליאן פיננסים".

גבי, ספר טיפה עליך, איך הגעת לתחום?
"אפשר לומר שגדלתי לתחום הפיננסים, משום שכבר לסבי ולסבתי היה צ'יינג' מפורסם באשדוד- צ'יינג' נאזי, ולפני שנה הוא עבר להיות חברה בע"מ, ומאז אנחנו "ליאן פינססים". באופן אישי התחום מאוד מעניין אותי, יש הרבה יותר 'אקשן' ממה שנדמה."

מה בעצם השתנה בתחום הפיננסים לאחרונה?
"השתנה המון. למעשה לאחרונה נכנס חוק חדש, המחייב כל מי שמעוניין לפתוח עסק בתחום הפיננסים ובפרט בתחום המט"ח- המרת הכספים, חייב בנוסף לכלל האישורים (עבר פלילי וכו') להציג הון עצמי, ולשם כך יש צורך להפוך לחברה בע"מ. כך שאם בעבר נכנסו גורמים פחות "טובים" לתחום הזה, היום המצב הרבה יותר טוב, אמין וידידותי ללקוח. העסק שלנו ב"ה עומד בכל התנאים ובכל הקריטריונים של בנק ישראל ומשרד האוצר."

בלי לחץ, בלי תורים ובמזגן. ליאן פיננסים בשדרות צילום: שדרונט

אילו שירותים אתם מעניקים ב'ליאן פיננסים'?
"עבור האדם הפשוט, צ'יינג' מקום להמרת כספים, וזהו פחות או יותר. אצלנו, כחברה בע"מ, ניתן לקבל שירותים נוספים וייחודיים, כמו העברת כספים לחו"ל באמצעות חברת GMT, כשאם במקרה מישהו מקרוביך חווה בעיה כספית בחו"ל, כמו גניבה למשל- אפשר בקלות ובמהירות להעביר לו כסף, באחד מהצ'יינג'ים או הבנקים הרבים בהם ניתן השירות של GMT- והוא יקבל את הכסף במזומן".

נשמע ממש יעיל. איזה עוד שירותים אפשר למצוא אצלכם בסניף?
"אפשר לקנות אצלנו מט"ח גם באמצעות אשראי באמצעות חברת קרדיט-טק ועד 12 תשלומים. שירות נוסף הוא נכיון שיק משכורת- אם לדוגמא הבנק מתעקש 'לבלוע' את המשכורת לטובת צמצום חוב או מינוס, אנחנו נותנים מזומן עבור השיק, בעמלה מינימלית מאוד. בוא נגיד שעבור משכורת של 6,000 אנחנו נגבה בערך 90 שקלים, סכום נמוך ביותר. אצלנו גם ניתן לבצע העברות בנקאיות עד 45,000 בעמלה מזערית של 0.9%, כשהבנק גובה עבור אותו השירות ממש כמעט 5% יותר מאיתנו.
הסניף של ליאן פיננסים ממוקם במרכז העיר, צמוד לסניף הדואר ובין הבנקים "לאומי" ו"הפועלים".

בעוד בכל סניף בנק או בדואר נדרשים הלקוחות להמתין דקות רבות, לעיתים אף למעלה משעה, בלחץ ובצפיפות- בליאן פיננסים אותו השירות ניתן מיד, ללא תורות ובליווי אישי, בסביבה נעימה וממוזגת, וכמובן בעמלות נמוכות באופן משמעותי מהבנקים ומדואר ישראל.

"שעות הפתיחה אצלנו הן מ8 בבוקר עד 20:00 בערב." אומר גבי, "לפעמים לא קל לעבוד 12 שעות רצוף, אבל אנחנו תמיד משתדלים שכל לקוח יצא מרוצה ועם חיוך על הפנים. אצלנו יש יחס אישי לצד מקצועיות ואמינות".
וכאילו לא די בכך, גבי מציג בפניי שירות חדש ומעניין- מט"ח בטרמינל, במטבעות זרים רבים. "מטבעות כמו של צ'כיה, דנמרק, פולין, פזו מקסיקני או ריאל ברזילאי, שאין אותם בכל צ'יינג'- אצלנו ניתן להזמין את המט"ח בטרמינל, הישר לטרמינל 1 או 3 בנתב"ג, ובהצגת האסמכתא הלקוח מקבל בטרמינל את הכסף שהזמנו עבורו, וממשיך הלאה ליעד הטיסה שלו".

אז עונת הטיסות נפתחה רשמית, ואם גם אתם חושבים על טיסה לחו"ל- תעשו לעצמכם טובה, תעברו ב"ליאן פיננסים" ואולי גם אתם תחסכו לא מעט כסף!

לכתבה הבאה:

הארנונה בשדרות עלתה? תלוי את מי שואלים

בעוד בעיריית שדרות מציגים כי תושבי העיר נהנים מתעריף הארנונה הזול בדרום, חבר האופוזיציה יניב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.